نمایشگاه نقاشی، طراحی و خوشنویسی در سقز گشایش یافت

سنندج - ایرنا - نمایشگاه نقاشی، طراحی و خوشنویسی آثار متعلق به دانشجویان دانشگاه پیام نور بمناسبت گرامیداشت روز دانشجو به مدت یک هفته در سقز گشایش یافت.

مراسم گشایش این نمایشگاه روز یکشنبه با حضور رییس، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور و علاقمندان به هنر نقاشی و خوشنویسی در این دانشگاه برگزار شد.

رییس دانشگاه پیام نور سقز در حاشیه برپایی این نمایشگاه گفت: حدود ۵۰ تابلوی مختلف با موضوعات آزاد، اثر ۵ دانشجوی هنرمند نادیه رحیمیان، شکیلا عباس پور، مریم چراغی، شریفه ملک محمدی، دلنیا سپی و پریسا غزایی در عرصه دید دانشجویان و عموم گذاشته شده است.

علیرضا شریفی با بیان اینکه این نمایشگاه از ۱۷ آذر به مدت یک هفته و در سالن طبقه پایین دانشگاه پیام نور دایر و بازدید برای عموم آزاد است، افزود: هدف از برگزاری نمایشگاه نقاشی، طراحی و خوشنویسی دانشجوبان پیام نور ارائه جدیدترین آثار این دانشجویان هنرمند در روز دانشجو بود.

شریفی اضافه کرد: دانشجویان هنرمند این آثار را با انواع ابزارهای نقاشی و روی آینه و کاشی و کاغذ طراحی کردند و از لحاظ کیفیت این آثار عالی هستند.

وی به فعالیت های هنری، علمی، پژوهشی و کارگاه های آموزشی پیشگیری از اعتیاد، ازدواج و حقوق که در این دانشگاه برای دانشجوبان و عموم مردم برگزرا می شود اشاره کرد و یادآور شد: وادار کردن دانشجو به انجام فعالیت‌های این قبیل می تواند پویایی بیشتری را در آنها به وجود آورد.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =