پاروزنان در انتظار قایق‌های تازه خریداری شده

تهران- ایرنا- فدراسیون قایقرانی هزینه هنگفت باقی مانده برای خرید قایق‌های روئینگ را تهیه کرده و قرار است با تسویه حساب با شرکت سازنده بالاخره این قایق‌ها وارد کشور شوند.

چند سال قبل فدراسیون قایقرانی برای خرید قایق‌های روئینگ اقدام و مبلغی نیز به یک شرکت خارجی پرداخت کرد اما به دلیل عدم تسویه حساب قایق‌ها هیچ‌وقت به ایران ارسال نشد. حالا فدراسیون قایقرانی با وجود افزایش قیمت ارز توانسته این هزینه را تامین کند و قرار است به زودی با شرکت خارجی تسویه‌ حساب کامل انجام شود.

در این راه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک نیز حمایت ویژه‌ای از فدراسیون قایقرانی داشتند و قرار است علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون با سفر به تایلند تسویه حساب نهایی را انجام داده تا قایق‌ها به کشورمان ارسال شود و در اختیار ملی‌پوشان قرار بگیرد.

با اینکه از همین امروز دغدغه ترخیص قایق‌ها از گمرک وجود دارد اما همین که فدراسیون قایقرانی توانسته این مبلغ را تامین و قایق‌های جدید را خریداری کند اتفاق بزرگی در این رشته محسوب می‌شود.

ملی‌پوشان روئینگ ایران خود را برای انتخابی المپیک در سال آینده آماده می‌کنند و قطعا قایق‌های جدید می‌تواند باعث پیشرفت و موفقیت ملی‌پوشان شود. این امیدواری وجود دارد که با مساعدت‌های لازم در داخل کشور، این قایق‌های هرچه سریعتر بعد از ورود به کشور در اختیار ملی‌پوشان قرار بگیرد تا آنها بتوانند به موقع از این قایق‌ها برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو استفاده کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =