۱۸ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۶
کد خبرنگار: 1573
کد خبر: 83586384
۰ نفر

برچسب‌ها

حضور همراه اول در سومین همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند»

تهران- ایرنا- سومین همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند» با حضور همراه اول در بخش نمایشگاهی و نشست‌های تخصصی آن امروز صبح آغاز بکار کرد.

سومین همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند» با همت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران صبح امروز با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، شهردار تهران و رییس شورای اسلامی شهر تهران افتتاح شد. 
اپراتور اول با هدف ارایه طرح‌ها و پروژه‌های هوشمندسازی و گسترش ارتباطات تجاری با سازمان‌های مرتبط در نمایشگاه جانبی این مراسم حضور داشته و پذیرای بازدیدکنندگان است.
همچنین در حاشیه این رویداد، نمایشگاهی در فضایی بیش از ۱۵۰۰ متر مربع، با حضور شرکت‌های بزرگ تخصصی و سازمان‌هایی که در موضوعات مرتبط با شهر هوشمند خدمات و محصولی برای عرضه دارند، برگزار خواهد شد. 

رویکرد شهر هوشمند، صرفاً به معنای به خدمت گرفتن زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) شهری نیست، بلکه در این رویداد که برای سه سال متوالی است برگزار می‌شود، شش بعد اقتصاد هوشمند، جابجایی هوشمند، محیط هوشمند، زیرساخت هوشمند، حکمروایی هوشمند و زندگی هوشمند به صورت همزمان مورد توجه قرار می‌گیرد. 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =