سه نفر از عاملان ارتباط با شبکه‌های معاند در فارس دستگیر شدند

شیراز-ایرنا-فرمانده انتظامی استان فارس،گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی این استان، سه نفر از عاملان ارتباط با شبکه‌های معاند که در اغتشاشات آبان ماه ۹۸ شیراز دخیل بودند، دستگیر کردند که ۲ نفر آنها زن هستند. 

سردار سرتیپ دوم رهام بخش حبیبی، یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در پی اغتشاشات آبان ۹۸ در شهر شیراز، شناسایی و دستگیری عاملان آن در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی، یک مرد و ۲ زن از این اغتشاشگران را که با شبکه‌های معاند ارتباط داشتند، شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی آنها را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس بیان کرد: متهمان در تحقیقات انجام شده، به اقدامات غیر قانونی در فضای مجازی و ارتباط با شبکه‌های معاند با هدف تهیه مستند از اغتشاشات و ارسال برای آنها اقرار کردند.

به گفته حبیبی، این افراد پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

واکنش‌ها به اصلاح قیمت بنزین که بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از بیست و چهارم آبان ماه ۹۸ به اجرا گذاشته شد، در شهرهای مختلف اشکال متفاوت داشت.

در برخی شهرها این واکنش‌ها تنها در حد تجمع بود و در برخی شهرها با ایجاد ترافیک همراه شد اما در این میان، برخی افراد در شیراز خسارت سنگینی به اموال عمومی این کلانشهر وارد کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha