گل‌محمدی: تیم فوتبال شهر خودرو روزهای سختی را سپری می‌کند

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم شهر خودرو گفت: بعد از دو هفته شکست، روزهای سختی را سپری می‌کنیم اما این شرایط برای هر تیمی ممکن است پیش بیاید.

یحیی گل محمدی روز یکشنبه در نشست خبری پیش از بازی دو تیم سپاهان و شهر خودرو افزود: مهم تمرکز بر بازی است و باید تلاش مضاعفی صورت بگیرد و امیدوارم هواداران و تماشاگران فردا استادیوم را پر کنند.
او ادامه داد: در مقابل تیمی به میدان می‌رویم که مدعی قهرمانی است و بازی سختی را پیش رو داریم و ما هم برای گرفتن سه امتیاز بازی تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم.
وی اضافه کرد: در بازی فردا مهربان و آقا جان پور حضور ندارند.

گل محمدی جز گزینه های سرمربیگری تیم ملی فوتبال است
در ادامه این نشست سرمربی سپاهان هم گفت: خط هافبک تیم پدیده بسیار قوی است و برنامه ما  قطع کردن ارتباط هافبک و فوروارد این تیم است.
امیر قلعه نویی افزود: از باشگاه شهرخودرو تشکر می‌کنم که شرایط خوبی را برای تمرین و آماده سازی تیم ما برای دیدار فردا مهیا کرده است  و این رفتار در تعداد کمی از تیم ها وجود دارد.
وی ادامه داد: تیم های شهرستانی به خاطر زمین های نامناسبی که در اختیار دارند مصدومان زیادی دارند و بیشتر مصدومان تیم ما هم به همین دلیل است چون چمن زمین سپاهان خوب است ولی زیر ساخت و زمین نقش جهان مناسب نیست.
سرمربی سپاهان گفت: امیدوارم برای تیم ملی سرمربی‌ای انتخاب شود که بتواند نتایج خوبی را برای تیم رقم بزند و تیم جوانان ما در المپیک و تیم ملی در جام جهانی خوش بدرخشند.
قلعه نویی افزود: تساوی بازی عراق و بحرین یک هدیه به ما بود و تیم ما تجربیات خوبی دارند که می توانند بازی های خوب ملی را ارائه دهند. 
وی ادامه داد: من جزء گزینه های سر مربیگری تیم ملی نیستم ولی آقای گل محمدی هست و برایش دعا می‌کنم.
این پیشکسوت فوتبال گفت:کلیت ورزش ما برنامه محور نیست و به جای استفاده از افراد متخصص فن، اشخاصی به کار گرفته می‌شوند که تخصص لازم را ندارند.
قلعه نویی افزود: بسیاری از مدیران با تصمیم های ناپخته تیم‌هایی را که می‌توانستند برای تیم ملی بازیکن پرور باشند از بین بردند و سرنوشت تیم هایی چون ابومسلم، ملوان، و شاهین به دلیل متکی بودن به اشخاص به جای قانون تغییر کرده است.
وی ادامه داد: باشگاه سپاهان هم می‌تواند الگوی خوبی برای سایر باشگاه‌ها باشد چون این باشگاه با داشتن ۹۷ رشته تیمی ۹۰۰ میلیارد ریال بودجه دارد.
سرمربی سپاهان در پاسخ به سوالی در مورد عملکرد داوران مسابقات هم گفت: داوران ما در سطح خوبی هستند ولی از نظر امکانات شرایط خوبی را ندارند.
قلعه نویی افزود: دستمزد تیم داوری در مقابل مربیان و بازیکنان بسیار ناچیز است و  علیه آنها هجمه هایی هم شکل می‌گیرد و اگر آنها مانند داوران خارجی به ویدئو چک دسترسی داشته باشند موفق تر عمل خواهند کرد.

تیم فوتبال سپاهان با ۱۲ بازی و ۲۴ امتیاز در رده دوم و تیم فوتبال شهر خودرو نیز با همین تعداد بازی در جایگاه سوم لیگ برتر ایستاده اند.

این دو تیم فردا دوشنبه ساعت ۱۴ در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد به دیدار هم خواهند رفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =