۴۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در استان بوشهر کشف شد

بوشهر- ایرنا- مرزداران سخت‌کوش عرصه نظم و امنیت در استان بوشهر ۴۴ میلیاردو ۴۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در چند عملیات در این استان کشف کردند.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در راستای مقابله جدی با کالای قاچاق در عملیات‌های منسجم دریک هفته گذشته  مقدار زیادی کالای قاچاق شامل دستگاه تلفن همراه و لوازم جانبی،  دارو ، پتو، پارچه، لوازم یدکی و بیش از ۱۰ هزار لیتر سوخت قاچاق را کشف کنند.

سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد اضافه کرد: در جریان این عملیات‌ها تعداد چهار فروند شناور و ۲ دستگاه وسیله نقلیه توقیف شده است.

وی بیان کرد: امروز تلاش برای استفاده از تمام توان و ظرفیت موجود در پیشبرد هدف‌های سازمانی در مرزها از موضوعات اساسی بوده و تا به حال توانسته‌ایم قاچاقچیان و متخلفان را از رسیدن به هدف‌های خود ناکام گذاشته و شاهد کشفیات چشمگیر کالای قاچاق در مرزهای این استان باشیم.

این مقام مسئول تصریح کرد: شناخت کافی از حوزه استحفاظی و تسلط مرزبانان بر ماموریت‌های محوله از عوامل موفقیت مرزبانان در ماموریت‌ها بوده که توانسته با وارد عمل شدن به موقع، قاچاقچیان را زمین‌گیر کرده و سودجویان اقتصادی را از رسیدن به هدف‌های شوم خود ناکام بگذارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =