آغاز تمرینات تیم ملی هندبال بعد از جلسه با رییس فدراسیون

تهران- ایرنا- مرحله جدید اردوی تیم ملی هندبال برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا و انتخابی جام‌جهانی آغاز شد و ملی‌پوشان پیش از شروع تمرینات با «علیرضا پاکدل» رییس فدراسیون جلسه‌ای برگزار کردند.

تیم ملی هندبال ایران مرحله جدید اردوهای آماده‌سازی‌اش را برای حضوری موفق در رقابت‌های قهرمانی آسیا و انتخابی جام‌جهانی از امروز (یکشنبه) آغاز کرد.

این مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی هندبال تا ۲۶ آذر ادامه خواهد داشت. ملی‌پوشان کشورمان امروز با شروع تمرینات جلسه‌ای نیز با رئیس فدراسیون داشتند.

رییس فدراسیون در این جلسه بیان کرد : تیم ملی ایران، هدف مهمی در رقابت‌های انتخابی جام‌جهانی دارد. رقابت‌های قهرمانی آسیا در کویت نه تنها جنگ برای کسب عنوانی درشان هندبال ایران است،  بلکه کسب سهمیه جام‌جهانی ۲۰۲۱ مصر است.

وی ادامه داد: من و تمامی همکاران در فدراسیون تمام تلاش خود را علی رغم وجود مشکلات زیاد مالی انجام می‌دهیم تا شرایط اردویی خوب برای ملی‌پوشان فراهم شود.

در این جلسه «علیرضا حبیبی» سرمربی تیم ملی نیز گزارشی از برنامه‌ها و وضعیت تیم ملی ارائه کرد و گفت: نیاز شدیدی به بازی‌های تدارکاتی داریم که انشاالله در اردوی قطر فراهم خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =