۱۰ میلیارد ریال تخفیف اماکن ورزشی پایتخت به معلولان

تهران-ایرنا- سازمان ورزش شهرداری تهران اعلام کرد: جانبازان و معلولان پایتخت از ۱۰ میلیارد و ۹۶۰ میلیون و ۹۴ هزار و ۹۰۰ ریال تخفیف ورزشی در هشت ماهه نخست امسال بهره‌مند شدند.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، اداره درآمد سازمان ورزش طی گزارشی اعلام کرد که مجموعه‌ها و اماکن تحت پوشش این سازمان، در بخش آموزشی، ۳هزار و ۶۹۱ نفر از جانبازان بالای ۵۰ درصد و معلولیت شدید را پذیرش کرده که در مجموع ۲ میلیارد و ۱۴۲ میلیون و ۲۶۰ هزار ریال تخفیف ارائه داده است.

همچنین پذیرش این افراد در بخش تفریحی ۸۸ هزار و ۴۸۶ نفر بوده که در مجموع از ۷ میلیارد و ۱۹۹ میلیون و ۳۲۰ هزار ریال تخفیف بهره‌مند شده‌اند.

در بخش خانواده جانباز و جانبازان زیر ۵۰ درصد و معلولین متوسط، در سانس آموزشی ۲هزار و ۳۶  نفر پذیرش شده که در مجموع از ۵۱۶ میلیون و ۸۲۵ هزار ریال تخفیف استفاده کرده‌اند.

براساس این گزارش، پذیرش این افراد در سانس‌های تفریحی ۲۶ هزار و ۸۶۱ نفر بوده که در مجموع از تخفیف یک میلیارد و ۱۰۱ میلیون و ۶۸۹ هزار و ۹۰۰ ریالی بهره مند شده‌اند.

در مجموع جانبازان و معلولین تهرانی در بخش آموزشی در هر دو گروه از ۲ میلیارد و ۶۵۹ میلیون و ۸۵ هزار ریال و در بخش تفریحی از ۸ میلیارد و ۳۰۱ میلیون و ۹ هزار و ۹۰۰ ریال تخفیف استفاده کرده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =