۵۳ کیلوگرم هروئین در عملیات مشترک پلیس البرز و تهران کشف شد

کرج - ایرنا - جانشین فرماندهی انتظامی استان البرز گفت: طی عملیات مشترک پلیس مبارزه با موادمخدر استان های البرز و فرماندهی ویژه غرب استان تهران ۵۳ کیلو و ۲۰۰ گرم هروئین کشف شد.

 سردار سیدجعفر حسینی روز یکشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز بر روی یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر مشخص شد، فردی در امر خرید و فروش مواد مخدر فعالیت گسترده دارد.
طی  بررسی های صورت گرفته مشخص شد فرد مذکور به تازگی مقدار قابل توجهی هروئین از قاچاقچیان استان های شرقی کشور خریداری و در مخفیگاه خود در شهرستان "شهریار" مخفی کرده و درصدد فروش آن به مشتریانش در استان های البرز و تهران است.
 ماموران این پلیس با همکاری ماموران مبارزه با مواد مخدر فرماندهی ویژه غرب استان تهران و با به کارگیری اقدامات پلیسی و تعقیب و مراقبت این قاچاقچی مواد مخدر، در نهایت موفق به شناسایی محل دپو مواد مخدر در شهرستان شهریار شدند و در یک فرصت مناسب هنگام مراجعه متهم به مخفیگاهش طی یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر و به پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی ویژه غرب استان تهران منتقل کردند.
 وی خاطرنشان کرد که از مخفیگاه متهم ۵۳ کیلو و ۲۰۰ گرم هروئین کشف شد که به همراه متهم تحویل مراجع قضائی شد.
ازابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۱هزارکیلوگرم انواع مخدر دراستان البرز کشف شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =