۱۷ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۷
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 83586257
۰ نفر

برچسب‌ها

شبکه توزیع برق در پایتخت ایمن سازی شده است

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران گفت: این شرکت با بازبینی تاسیسات شبکه برق پایتخت و آماده باش نیروهای عملیاتی، به استقبال زمستان می‌رود.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، حسین صبوری با اشاره به اینکه تامین برق این شهر با بیش از پنج میلیون مشترک، امری دشوار و نیازمند تدابیر خاص است عنوان کرد: امسال نیز همچون سال های گذشته در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به مشترکان و گذر از فصل زمستان، تدابیری خاص اندیشیده و اجرایی شده است.

وی افزود: بیش از۳۲ هزار کیلومتر شبکه توزیع هوایی و زمینی و بیش از ۱۸هزار  دستگاه پست توزیع برق در تهران وجود دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران خاطر نشان کرد: تغییر شرایط جوی، وزش باد شدید و طوفان و بارش باران و برف سنگین می تواند منجر به بروز مشکلاتی در شبکه توزیع برق شود و به همین دلیل رسیدگی به این مهم در کمترین زمان با توجه به وسعت جغرافیایی و همچنین وجود معضل ترافیکی از مهم ترین برنامه های این شرکت در فصل سرما است.

وی تاکید کرد: به همین منظور، پیش از آغاز فصل زمستان، اجرای طرح های پیشگیرانه همچون کنترل و تقسیم مناسب بار فیدرها و بازبینی و رفع معایب ساختمانی پست های توزیع برق، استفاده از دوربین های حرارتی در شناسایی اتصالات سست و رفع عیب از نقاط شناسایی شده، شاخه زنی درختان به منظور جلوگیری از سقوط روی شبکه و شستشو و نظافت چراغ های روشنایی و تعویض لامپ های معیوب به منظور افزایش روشنایی معابر در مناطق ۲۲ گانه این شرکت، اجرا و شبکه توزیع برق تهران بزرگ برای گذر از فصل زمستان، ایمن سازی شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از تجهیز نیروهای فنی و خودروهای عملیاتی این شرکت به منظور اجرای مانور در شرایط ناپایدار جوی و آمادگی کامل تمامی کارکنان برای تامین برق پایدار ۰در پایتخت در بحرانی ترین شرایط آب و هوایی احتمالی خبر داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =