افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار در دانشگاه لرستان

خرم آباد - ایرنا - نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار روز یکشنبه به مناسبت هفته پژوهش در دانشگاه لرستان افتتاح شد.

به گزارش ایرنا، خسرو عزیزی رییس دانشگاه لرستان روز دوشنبه در حاشیه افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار با اشاره به اینکه در این نمایشگاه بخش خصوصی و هم دستگاههای اجرایی حضور دارند، افزود: دانشگاه محور توسعه است و باید در خدمت جامعه باشد.

وی اظهار داشت:  در روز اختتامیه این نمایشگاه از پژوهشگران و فناوران برتر استانی، دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی، دستگاههای اجرایی  تجلیل خواهد شد.

عزیزی به برگزاری کارگاههای تخصصی در زمینه چالش ها و مشکلات موجود در استان با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی اشاره کرد و ادامه داد: برگزاری کارگاه مهارت افزایی با همکاری اداره کل فنی و حرفه ای و همچنین دانشگاه فنی و حرفه ای از دیگر برنامه های پیش بینی شده طی هفته پژوهش در استان است.

وی گفت: هفته پژوهش از تاریخ ۱۶ تا ۲۳ آذر است که در این راستا برنامه های مختلفی در این دانشگاه برنامه ریزی شده است.

رییس دانشگاه لرستان با بیان اینکه از سال ۹۳ تا کنون رشد علمی دانشگاه لرستان ۴۳۰ درصد افزایش پیدا کرده است، اظهار داشت: همچنین تعداد دانش یاران دانشگاه لرستان از ۲۲ نفر به ۸۴ نفر افزایش پیدا کرده است.

عزیزی با اشاره به اینکه عملیاتی شدن استخر دانشگاه لرستان یکی دیگر از برنامه های در دستور کار این دانشگاه است افزود: همچنیندانشجویان رشته کشاورزی دانشگاه لرستان یک کلینیک گیاه پزشکی را ایجاد کرده اند و با همکاری جهاد کشاورزی ارائه خدمات دارند.

وی افزود: همچنین چند نفر از دانشجویان در حال تحصیل این رشته نیز در این کلینیک استخدام شده اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =