۱۷ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۹
کد خبرنگار: 1565
کد خبر: 83586193
۶ نفر

برچسب‌ها

گروه کرال فرهنگیان کرمان رتبه دوم جشنواره همسرایان را از آن خود کرد

کرمان - ایرنا - گروه کرال فرهنگیان ناحیه ٢ کرمان، رتبه دوم هشتمین دوره جشنواره کشوری همسرایان را از آن خود کرد.

به گزارش ایرنا، نماینده گروه کرال فرهنگیان ناحیه ۲ کرمان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: هشتمین دوره مسابقات کشوری همسرایان، ۱۲ تا ۱۶ آذرماه سال جاری در راستای تحقق اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و با عنوان مصداق عینی و عملیاتی تلفیق و تعامل بین ساحت های آموزشی و پرورشی و استفاده از ظرفیت معلمان، مربیان، مدیران و کارشناسان واحدهای آموزشی در حوزه های فرهنگی هنری و با هدف ایجاد نشاط و شادابی در بین معلمان و همچنین تربیت معلمان حرفه ای برای بدنه نیروهای رسمی آموزش و پرورش برگزار شد.
معصومه زنگی آبادی افزود: ۱۵۰ گروه هنری در مرحله نخست هشتمین دوره مسابقات کشوری همسرایان از مناطق، شهرستانها و مراکز استان به رقابت پرداختند که از بین آنها ٤٦ اثر در قالب برگزیده استان ها با مشارکت بیش از هزار و ۳۰۰ نفر به مرحله غیرحضوری این مسابقات راه یافتند که پس از داوری آثار ١٠ گروه با مشارکت ٣٢٠ نفر به مرحله حضوری کشوری دعوت شدند.
نماینده گروه کرال فرهنگیان ناحیه ۲ کرمان ادامه داد: گروه کرال فرهنگیان ناحیه ٢ شهر کرمان در بخش همسرایان محلی از بین این ۱۰ گروه دعوت شده به مرحله کشوری افتخارآفرینی کرد.
وی تصریح کرد: هیئت داوران، گروه کرال ناحیه ٢ کرمان را با اجرای آثار پُلی فنتیک "لالایی" و "پته" ساخته استاد "مسعود نکویی" شاعر، آهنگساز و سرپرست فنی و به رهبری نیلوفر منصوری شایسته رتبه دوم این مسابقات شناخته و معرفی کردند. 
زنگی آبادی تاکید کرد: رتبه نخست این رقابت ها به هیچ کدام از گروه های شرکت کننده در هشتمین دوره مسابقات کشوری همسرایان اختصاص پیدا نکرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =