۱۷ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۲۱
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 83586102
۰ نفر

برچسب‌ها

کارگاه تولید روغن در شهرک صنعتی زنجان طعمه آتش شد

زنجان - ایرنا - مسؤول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان گفت: کارگاه تولید روغن درشهرک صنعتی شماره یک زنجان بر اثر وقوع انفجار، طعمه آتش شد.

حسن غفاری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه ساعت ۹:۲۰ صبح امروز / یکشنبه ۱۷ آذر ماه/ در یک کارگاه تولید روغن واقع در شهرک صنعتی شماره یک (علی آباد) اتفاق افتاد.

وی اظهار داشت: موضوع آتش سوزی ساعت ۹:۲۲ به این سازمان اعلام شد و ماموران آتش نشانی ایستگاه شمار ۶ زنجان واقع در شهرک الهیه به محل اعزام شدند که با توجه به شدت آتش برای جلوگیری از سرایت و گسترش آتش سوزی، آتشنشانان ایستگاه شماره ۲ (آزادگان) و ایستگاه شماره یک (نواب) واقع در چهار راه پائین، نیز به کمک شتافتند.

غفاری با بیان اینکه برای اطفای آتش سوزی روی داده در این کارگاه، مقدار ۵۰۰ لیتر آب و کف استفاده شد، افزود: این آتش سوزی پس از یک ساعت و ۲۰ دقیقه، مهار و اطفا شد.

وی، تعداد آتش نشانان و خودروهای سبک و سنگین اعزامی به این محل را ۱۲ نفر و چهار دستگاه خودرو ذکر کرد و تصریح کرد: علت آتش سوزی در دست بررسی بوده و برآورد خسارت نیز نشده است.

غفاری افزود: روز جمعه /۱۶ آذر ماه / نیز تیم امداد و نجات آتش‌نشانی زنجان با اعزام به اراضی روستای احمد کندی، یک قلاده سگ را از دام گرفتار آمده نجات دادند.

وی اظهار داشت: این سگ رها شده از دام، گفته می شود که مدت ۲ سال بود که در این زاغه گرفتار آمده بود و برخی از اهالی روستا، غذای این حیوان اهلی را تامین می کردند که پس از رهاسازی به آغوش طبیعت بازگشت.     

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =