بصیرت دانشگاهیان سدی در برابر نفوذ دشمن است

سنندج - ایرنا - مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان گفت: بصیرت و هوشیاری همیشگی دانشگاهیان و دانشجویان، سدی در برابر تهاجم همه جانبه دشمنان علیه نظام اسلامی است.

جعفر عبدالملکی روز یکشنبه در مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه فرهنگیان سنندج اظهار داشت: دشمن برای از هم پاشیدن انسجام اجتماعی کشورمان، از هیچ تلاشی دریغ  نمی کند و ناکارآمد جلوه دادن نظام و مدیران و ناامید کردن مردم بویژه جوانان به انقلاب از راهبردهای دشمن در حوزه نفوذ است که باید در برابر آن هوشیار بود.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از طریق نفوذ درصدد اعمال قدرت هستند، افزود: نفوذ سخت، وابسته سازی سامانه‌ها و سیستم‌ها، نفوذ نرم و نفوذ هوشمند دشمن برای ضربه زدن به جامعه اسلامی به کار گرفته شده است.

عبدالملکی با اشاره به اینکه رسانه ها، دانشگاه‌ها، تریبون‌های مختلف و فضای مجازی از ابزار دشمن برای شایعه پراکنی، جعل اخبار، دروغ و ناآرام سازی جامعه است، اضافه کرد: بصیرت، هوشیاری و توجه به آرمان‌های انقلاب بویژه در بین دانشگاهیان از راهبردهای ایجابی برای مقابله با ترفندهای دشمن است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کردستان با اشاره به بخشی از بیانیه گام دوم انقلاب، از جوانان خواست با دشمن شناسی و هم‌افزایی بیشتر با آموزش‌های رسمی و غیررسمی بیشترین تمرکز را برای رسیدن به اهداف نظام در گام دوم داشته باشند.

۱۶ آذر روز دانشجو نامگذاری شده است.

پارسال ۲۰۵ دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان کردستان پذیرش شدند که این تعداد امسال با افزایش بیش از ۲ برابری به ۵۵۰ نفر رسیده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =