۱۰۰ محفل انس با قرآن در مدارس کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۰۰ محفل انس با قرآن کریم در مدارس هر سه مقطع تحصیلی این استان برگزار می شود.

هادی زارع پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تعداد محفل انس با قرآن کریم تا پایان سال تحصیلی ۱۳۹۹ - ۱۳۹۸ در مدارس پسرانه و دخترانه مناطق شهری و روستایی کهگیلویه و بویراحمد برگزار خواهند شد.

وی افزود: زمان برگزاری این محافل انس با قرآن کریم قبل از اذان مغرب و مکان آنها نیز در نمازخانه مدارس کهگیلویه و بویراحمد است.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تعدادی از قاریان مرد برجسته کشور به همراه معلمان و اولیای دانش آموزان استان در این محافل انس با قرآن کریم حضور می یابند.

زارع پور عنوان کرد: مهمترین هدف برگزاری این محافل توسعه و ترویج روزافزون فرهنگ قرآنی بین دانش آموزان رده های مختلف سنی کهگیلویه و بویراحمد است.

وی ابراز داشت: حضور هر چه بیشتر دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد در فعالیت های قرآنی و آشنایی آنان با قاریان برجسته کشور از دیگر اهداف برگزاری این محافل است.

افزون بر ۱۶۱ هزار دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در سه هزار و ۲۰ مدرسه کهگیلویه و بویراحمد تحصیل می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =