ابراهیمی فینالیست شد؛ ۴ آزادکار حذف شدند

تهران - ایرنا - «محمدجواد ابراهیمی» به فینال وزن ۹۲ کیلوگرم رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام آلانز روسیه راه یافت و «امیرحسین زارع» به دیدار رده‌بندی وزن ۱۲۵ کیلوگرم رفت.

رقابت‌های بین المللی کشتی جام آلانز روسیه از دیروز (شنبه) در شهر ولادی قفقاز روسیه آغاز شد و یکشنبه شب با مشخص شدن نفرات برتر به پایان می رسد.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلوگرم «علیرضا سرلک» در دور نخست با نتیجه ۶ بر ۴ مغلوب «عظمت توسکایف» از روسیه شد و با توجه به شکست این کشتی‌گیر در مراحل بعدی، سرلک از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۶۱ کیلوگرم «مجید داستان» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل «رستم کاراخانوف» از روسیه با نتیجه ۱۲ بر ۶ مغلوب شد و با توجه به مغلوب شدن این کشتی‌گیر روس در دور بعد، داستان از مسابقات حذف شد.

در ۶۵ کیلوگرم «امیرمحمد یزدانی» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم «بخان گوی گریف» دارنده مدال طلای پیکارهای جهانی سال ۲۰۱۳  از روسیه را با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست داد، اما در مبارزه بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل «قربان شیرایف» از روسیه با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست خورد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه با نتیجه ۶ بر ۴ مغلوب حریف روس خود شد و از دور رقابت ها کنار رفت.
 
در ۹۲ کیلوگرم «محمدجواد ابراهیمی» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۱۱ بر یک مقابل «بابولی سولویف» از روسیه به پیروزی دست یافت. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل «اصلان بک سوتیف» از روسیه با نتیجه ۶ بر ۳ به پیروزی دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به «باتیربک چاکولوف» از روسیه را با نتیجه ۲  صفر از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. حریف ابراهیمی در دیدار فینال «ماگومد قربانوف» از روسیه است.

در وزن ۹۷ کیلوگرم «عباس فروتن» دارنده مدال طلای جوانان جهن، پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل «احمد باتایف» از روسیه با نتیجه ۴ بر ۳ به پیروزی دست یافت. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل «الیزبار اودیکادزه» دارنده مدال برنز جهان از گرجستان با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی‌گیر در مرحله نیمه نهایی، فروتن از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم «امیرحسین زارع» دارنده طلای امیدهای جهان و نقره المپیک نوجوانان  پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۱۲ بر ۲ از سد «حسن بای رحیم‌اف» دارنده مدال برنز جهان از ازبکستان گذشت. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با توجه به حاضر نشدن «آتساماز تبلویف» از روسیه به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی رفت. زارع در این مرحله با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب «باتراز گازایف» از روسیه شد و به دیدار رده‌بندی رفت. وی در دیدار رده‌بندی به مصاف «نیکولاس گویازدوفسکی» دارنده مدال برنز جهان از آمریکا خواهد رفت.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =