اقتدار ایران اسلامی نشات‌گرفته از رشادت شهداست

ارومیه- ایرنا- مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: اقتدار ایران نشات‌گرفته از رشادت شهدا در راه دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که البته مردم نیز در این خصوص، قدرشناس خون پاک آن بزرگواران هستند.

حجت الاسلام عبدالرحیم نجف‌قلی‌زاده سرایی روز یکشنبه در آیین اختتامیه جشنواره «حس پروانگی» در ارومیه افزود: سالانه بیش از پنج میلیون نفر که اکثر آنان جوانان هستند، به مناطق عملیاتی می‌روند تا از نزدیک صحنه‌های ایثار و رشادت رزمندگان اسلام را ببینند که این امر نشان دهنده دلدادگی به مکتب شهداست.

وی ادامه داد: ایران اسلامی یک چله پرافتخار را طی و ۴۰ سال در اوج غربت در مقابل تهدیدات دشمن ایستادگی و مقاومت کرده‌است.

وی با بیان اینکه ایجاد ناامنی هدف دشمنان است، اضافه کرد: آنان آرزوی ریختن خون قاسم سلیمانی را در کشور دارند زیرا سپاهیان و نظامیان ایران اسلامی هیمنه آنان را شکسته و نقشه‌های آنان را نقش برآب کرده‌اند.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی بیان کرد: این منافقان که در جریان اخیر پیام می‌دادند همان‌هایی بودند که در جنگ تحمیلی از دشمنان حمایت و همراه با دشمن اقدام به شهادت رزمندگان اسلام می‌کردند.

حجت الاسلام سرایی با اشاره به جنگ تمام عیار دشمنان ایران اسلامی در دوران جنگ تحمیلی اظهار داشت: تمام دنیا هرچه داشت در این جنگ علیه ایران اسلامی استفاده کرد و حاصل ناجوانمردی آنان ۶۰ هزار جانباز شیمیایی و صدها هزار شهید است.

وی با انتقاد از فیلم‌های ساخته شده از دوران دفاع مقدس ادامه داد: فیلمسازهای ما چون خاکریز را ندیده اند، نمی‌شناسند و حاصل آن ساخته شدن فیلم‌هایی اغراق آمیز توام با دروغ‌های شاخدار است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌غربی نیز در این جشنواره استانی گفت: ۱۶۰ اثر به این جشنواره رسید که بعد از داوری‌های انجام شده آثار منتخب در بخش ادبی و هنری در قالب‌های داستان کوتاه و دلنوشته برگزیده و معرفی شدند که این آثار گردآوری و چاپ خواهند شد.

در این آیین ۲ تن از زائران راهیان نور استان اقدام به قرائت خاطرات خود در بازدید از مناطق عملیاتی کردند.

۱۶۰ اثر به این جشنواره رسیده بود که در این آیین از ۱۵ نفر تجلیل شد.

این آثار در بخش‌های ادبی و هنری بوده و شامل داستان کوتاه و دل نوشته می‌شوند که توسط زائران راهیان نور نوشته شده‌اند. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =