۱۱ هزار جهادگر به ملت ایران خدمت می‌کنند

همدان- ایرنا- نایب رییس مجمع عالی جهادگران کشور گفت: ۱۱ هزار جهادگر بسیجی برای رفع محرومیت به ملت ایران خدمت‌رسانی می‌کنند.

ضرغام پرنیان روز یکشنبه در همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی و تجلیل از کارآفرینان موفق بسیجی در همدان اظهار داشت: جهادگران در انعکاس خدمات جهادی قصور دارند در حالیکه باید هنرمندانه فعالیت های خود را بیان کنند تا مردم به فعالیت های این قشر پی ببرند.

وی با بیان اینکه دنبال ترویج گفتمان جهادی از رسانه ملی هستیم، گفت: این رسانه برنامه هایی را تولید و پخش می کند که ارزش معنوی و اثر تربیتی ندارد در مقابل خدمات ۱۱ هزار فعال در گروه های جهادی در قالب یک گزارش کوتاه پخش می شود.

نایب رییس مجمع عالی جهادگران کشور اضافه کرد: برای گروه بزرگ جهادگران، نظام نامه ای تدوین شد که خدمات این قشر، بهتر، درست، با کیفیت و نظام مند تر به مردم ارائه شود.

وی ادامه داد: در این راستا شوراهای جهادی در شهرستان ها و استان ها تشکیل شد که کارشان سیاستگذاری، برنامه ریزی و تهیه خوراک فکری است.

پرنیان بیان کرد: در نشست اخیر جهادگران در مشهد که با حضور مسئول بسیج سازندگی کشور برگزار شد، سند نوسازی حرکت های جهادی که پیش نویس آن تدوین شده بود، اصلاح، چکش کاری تکمیل شد.

وی یادآوری کرد: در حوزه کار جهادی رهبر معظم انقلاب در دیدار خصوصی با جهادگران نکات ظریفی فرمودند که نکات ۹ ماده ای پیام معظم له در مشهد واکاوی و تفسیر شد.

نایب رییس مجمع عالی جهادگران کشور با بیان اینکه رهبر فرزانه انقلاب نگاه جدیدی به حوزه جهادی دارند افزود: تاکید ایشان به اینکه گفتمان جهادی به گفتمان عمومی تبدیل شود، موید این است که معظم له روی جهادگران حساب ویژه ای باز کرده اند.

پرنیان با اشاره به اینکه امید اصلی رهبر معظم انقلاب برای رسیدن به چشم انداز بیانیه گام دوم، به نیروی همتراز انقلاب است، تاکید کرد: این نیرو کسی است که با وجود اینکه وظیفه ذاتی در سیستم اجرایی ندارد اما از خوشی عید و فراغت تابستان می گذرد تا برای مردم کار کند. 

وی با بیان اینکه معظم له روی شما جهادگران سرمایه گذاری کرده اند و توقع دارند، گفت: در 40 سال گذشته با وجود اینکه خدمات زیادی صورت گرفته اما اگر کج سلیقه گی ها، سیاست زدگی ها و جنگ و دعواهای سیاسی نبود، امروز نقطه محرومیتی وجود نداشت.

نایب رییس مجمع عالی جهادگران کشور اضافه کرد: امروز بسیاری از محرومیت ها که توسط جهادگران رفع می شود سیستم اجرایی کشور باید آن را سر و سامان می داد.

وی با بیان اینکه جهادگران پرچم محرومیت زدایی را در دست گرفتند افزود: جهادگران در برابر عده ای که به شعارها و وعده های خود عمل نکرده و اعتماد مردم را تنها با کلام جمع کردند، ساکت نمی نشیند.

وی یادآوری کرد: سیستم امنیتی کشور در برابر عده ای آشوب طلب خویشتن داری کرد؛ اما این خبرها نیست که با چهار مورد ترقه بازی بتوان در جامعه مشکل ایجاد کرد چراکه ایران ۳۰۰ هزار شهید برای بقای این انقلاب تقدیم کرده است نمی گذارد جامعه به این راحتی از دست برود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =