امنیت کشور مرهون خون پاک شهدا است

تهران- ایرنا- دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر، امنیت و آرامش کشور را مرهون خون پاک شهدا دانست و گفت: یاد شهدا را باید همواره زنده نگه داشت.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر، اسکندر مومنی در دیدار با خانواده شهید بسیجی محمد مهدی رضوان گفت: خانواده‌های شهدا، بزرگ‌ترین سرمایه معنوی نظام و مردم هستند و دیدار با خانواده این عزیزان برای مسئولان یک افتخار و فرصتی مغتنم و موجب تجدید روحیه و افزایش انگیزه برای خدمت به مردم است.

وی شهدا را برگزیده و انتخاب شده خداوند خواند و افزود: هر کسی نمی‌تواند به این مقام برسد، خداوند به واسطه رفتار، اعمال و نیت خالصشان، آنان را برگزیده است.

همچنین پدر شهید محمد مهدی رضوان، عشق فرزندش برای خدمت به نظام، مردم، امنیت و جوانان را قابل احترام دانست و گفت: راه شهیدان ادامه داده شود و ادامه این راه، بر همه واجب است.

شهید بسیجی محمد مهدی رضوان از بسیجیان گردان ۱۲۱ امام علی (ع) یگان امام حسن مجتبی (ع) بود.

وی در ۱۶ آبان ماه ۱۳۹۸ در حین انجام عملیات اطلاعاتی به منظور مقابله با جرائم و مفاسد اجتماعی و تأمین امنیت اخلاقی مورد سوء قصد قرار گرفت و از ناحیه سر دچار آسیب شده و به کما رفت، نهایتاً بعد از گذشت سه روز در روز ۱۹ آبان ماه ۱۳۹۸ در بیمارستان سینا به شهادت رسید.

۱۸۳۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =