مدیرعامل شرکت توسعه:هیچکس بدون بلیت وارد ورزشگاه آزادی نمی‌شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: در شرایط فعلی هیچ فردی نمی‌تواند بدون خرید بلیت وارد ورزشگاه آزادی شود.

«حسن کریمی» روز یکشنبه در گفت و گویی افزود: با درایت وزیر ورزش و جوانان و همراهی شورای تأمین و مجموعه فوتبال کشور از سیستم سنتی داربست و گونی کشیدن در زمان برگزاری مسابقه به وضعیت مدرن گیت و بلیت فروشی الکترونیکی رسیده‌ایم و در کنار رعایت شأن تماشاگران اکنون سلامت کاملی را هم در این روند شاهد هستیم.

وی اظهار داشت: وضعیت عجیبی را در گذشته شاهد بودیم، همیشه چند هزار نفر بلیت بدست پشت در ورزشگاه بودند در حالیکه ظرفیت ورزشگاه کامل شده بود و امروز به مردم اطمینان می‌دهم واقعا یک بلیت مازاد بر سهمیه فروخته نمی‌شود و یک نفر هم بدون بلیت وارد ورزشگاه نمی‌شود.

مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری گفت: در سیستم جدید تماشاگر به راحتی می‌تواند تمام بلیت فصل مربوط به تیم مورد علاقه خود را یک جا خریداری کند و به تعداد صندلی تماشاگر وارد ورزشگاه می‌شود و بلیت فروشی کاملا استاندارد است و ضوابط و مقررات کاملا رعایت می‌شود.

کریمی درباره امنیت شبکه و سیستم بلیت فروشی مسابقه‌های فوتبال تصریح کرد: از طراحی و ساخت گیت تا نرم افزار و نگهداری و امنیت سیستم و شبکه، توسط متخصصان شرکت توسعه و مهندسان جوان انجام می‌شود و خوشبختانه تا این زمان مشکلی نداشته‌ایم و هک و حمله موثر شبکه‌ای به ساختار ما وارد نشده است.

وی درباره ادامه روند بلیت فروشی الکترونیک توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: خوشبختانه وزیر ورزش از عملکرد ما راضی بود و  شورای تامین و حراست وزارتخانه هم تاکید دارند این مسیر همچنان توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی ادامه پیدا کند، ولی هر زمان استقلال و پرسپولیس آمادگی داشته باشند حاضریم مسوولیت بلیت فروشی را به آنها با رعایت ضوابط و مقررات واگذار کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =