سرمربی تیم بسکتبال اکسون: تمرکز نداریم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم بسکتبال اکسون تهران با اشاره به وضعیت تیمش در جریان لیگ گفت: تمرکز نداریم و همین مساله باعث شده در لحظه‌های حساس موفق نباشیم.

سرمربی تیم بسکتبال اکسون پیش از دیدار تیمش برابر رعد پدافند شهرکرد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بازی بسیار دشواری داریم. به هیچ وجه نباید حریف را دست کم بگیریم چرا که بدون شک غافلگیر می‌شویم و کارمان سخت می‌شود. در بازی‌های اخیر این مشکل را داشتیم و تمرکزمان را از دست می‌دادیم. همین عدم تمرکز باعث شد که در دیدار قبلی هم بازی را واگذار کنیم.

آبکناری با اشاره به وضعیت تیمش ادامه داد: تمرکز لازم را نداریم. در لحظه‌های حساس این موضوع کار دست تیم ما می‌دهد. لیگ امسال شرایط خاصی دارد و همه تیم‌ها به آمادگی مطلوبی رسیده‌اند. اینکه بدون تمرکز بازی کنیم و حریف را دست کم بگیریم قطعا شکست می‌خوریم.

وی با بیان این مطلب که از عملکرد تیمش راضی نیست تاکید کرد: باید خیلی مراقب باشیم. مسابقات مرحله مقدماتی بسیار مهم هستند و اگر این مرحله یا بازی ها را دست کم بگیریم به مشکل می‌خوریم. همین عدم تمرکز تیم و از دست دادن موقعیت‌ها به دلیل همین موضوع است. تمام تلاشمان را کرده‌ایم که بازیکنان از نظر روانی نیز آماده شوند و این فضا را پشت‌سر بگذارند.

سرمربی تیم بسکتبال اکسون تهران با اشاره به شرایط تیم رعد پدافند شهرکرد گفت: این تیم بازیکنان خوبی دارد. آنها خطرناک هستند و اگر بازهم غفلت کنیم به مشکل می‌خوریم. ما چند بازی مهم را به همین دلیل واگذار کردیم و دیگر نباید این اتفاق بیفتد. چند بازی بسیار مهم و دشوار پیش‌روی ما است و باید آماده باشیم.

آبکناری با اشاره به عملکرد داوران بیان کرد: موضوعی است که چندبار هم مطرح کرده‌ام. سوت داوران درباره صحنه‌های مشابه یکسان نیست و همین مساله مربیان و بازیکنان را سردرگم کرده‌است. این مساله بر کار ما تاثیر می‌گذارد و نمی‌توانیم تصمیم درست بگیریم.

وی افزود: تیم‌ها اکنون شرایط بسیار مناسبی بدست آورده‌اند و روند همه روبه رشد بوده. رقابت تیم‌ها بسیار نزدیک است و همین مساله کیفیت لیگ را هم بالا می‌برد. در این شرایط و با ادامه مسابقات قطعا حساسیت کار بیشتر می‌شود و داوران هم باید دقت بیشتری داشته‌باشند.

تیم بسکتبال اکسون در هفته یازدهم لیگ برتر میزبان رعد پدافند هوایی شهرکرد است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =