۱۷ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۵۲
کد خبرنگار: 1434
کد خبر: 83585515
۰ نفر

برچسب‌ها

۳۳ تن برنج تنظیم بازار در دیر توزیع شد

بوشهر - ایرنا - رئیس اتاق اصناف دیر استان بوشهر گفت: برای تنظیم بازار برنج در این شهرستان، ۳۳ تن کالا در این شهرستان توزیع شد.

علیرضا آذرگون روز یکشنبه در حاشیه جلسه تنظیم بازار شهرستان دیر در گفت وگو با ایرنا افزود: علاوه بر آن، ۶۰ تن برنج دیگر نیز با نرخ تنظیم بازار بزودی بین شهروندان توزیع خواهد شد و کالا و اقلام اساسی دیگر نیز بدون محدودیت در این شهرستان وجود دارد.

وی اضافه کرد: هیچ کمبودی در زمینه تامین کالاهای ضروری مردم در شهرستان دیر وجود ندارد و مردم نباید در این زمینه نگرانی داشته باشند.

ررئی اتاق اصناف شهرستان دیر در ارتباط با سیلندر گاز و سهمیه آرد نانوایان بیان کرد: با پیگیری مستمر مشکل کمبود سلیندر گاز مایع و سهمیه آرد نانوایان برطرف شده‌است و هیچ مشکلی نداریم طوریکه هر هفته از جنوب گاز برازجان و  خورموج و لیان گاز سیراف سهمیه داریم که در شهرستان توزیع می‌شود و قول داده شده که این سهمیه به ۲ برابر افزایش یابد.

وی گفت: سهمیه آرد هم به اندازه کافی وجود دارد و با توجه به اینکه از اول دی ماه کارگران مهاجر کشاورز در این شهرستان افزایش می‌یابند، برای منطقه بردخون، آبدان، دوراهک و لمبدان سهمیه بیشتری آرد تعلق می‌گیرد.

آذرگون افزود: قیمت انواع کالا در شهر دیر توسط بازرسان به‌صورت مستمر رصد می‌شود و با سودجویان برخورد خواهد شد و برای این منظور از اول آذرماه امسال یک اتاق کانکس نظارتی با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی در بازار راه‌اندازی شده‌است.

وی گفت: اتاق اصناف در خدمت مردم است اما با گران و کم فروشی برخورد جدی و قانونی می‌کند و مردم می‌توانند هرگونه تخلف با شماره ۱۲۴ تماس بگیرند.

دیر در فاصله ۲۰۰ کیلومتری جنوب استان بوشهر قراردارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =