نهم دی‌ماه تجلی حمایت ملت از حریم ولایت فقیه است 

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: نهم دی‌ماه تجلی حمایت ملت از ارزش‌های ناب انقلاب اسلامی و حریم ولایت فقیه است.

«بهروز اکرمی» روز یکشنبه در نشست هماهنگی برگزاری آیین نهم دی‌ماه در استان مرکزی، افزود: این روز نقطه عطفی در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی است که مردم با حضور آگاهانه خود نقشه‌های شوم‌دشمنان را نقش برآب کردند. 
وی ادامه داد: در شرایطی که دشمنان قسم خورده ایران اسلامی چشم طمع به منابع ملت دوخته بودند، حضور آحاد جامعه در روز نهم دی‌ماه به آنان نشان داد که با وجود اختلاف سلیقه‌ها، مردم پای نظام و رهبری ایستاده‌اند. 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اظهار داشت: ملت ایران در روز ۹نهم دی‌ماه فریاد ولایت‌مداری و عشق به نظام اسلامی سر دادند تا دشمنان بدانند که ایران اسلامی بر سر آرمان‌ها و اهدافی که امام راحل برایشان ترسیم کرده با هیچ قدرتی معامله نمی‌کند. 
اکرمی نسبت به برگزاری هر باشکوه‌تر آیین نهم دی‌ماه تاکید کرد و گفت: دستاورد آیین‌های انقلابی باید تقویت روحیه انقلابی‌گری و ولایت‌مداری باشد. 
وی اظهار داشت: برگزاری آیین‌های انقلابی باید وحدت ملی و تقویت عشق به نظام را در جامعه تقویت کند و دستگاه‌های مسوول با همین هدف مهم باید آیین‌های انقلابی را برنامه‌ریزی کنند. 
سرپرست شورای‌ هماهنگی‌تبلیغات اسلامی استان مرکزی نیز در این نشست گفت: ۱۳ ستاد به‌منظور برگزاری آیین نهم دی‌ماه در این استان تشکیل و برنامه‌ها نیز از سوی ستاد مرکز به شهرستان‌ها ابلاغ شده‌است. 
حجت‌الاسلام «عباس دانشی» افزود: آیین نهم دی‌ماه در اراک راس ساعت ۱۰ با حضور اقشار مختلف مردم، مسوولان و خانواده‌های معظم شهدا در مصلی بیت‌المقدس اراک برگزار می‌شود. 
وی بیان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی مختلف استان وظیفه دارند برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن این آیین با کارکنان و جامعه هدف خود در این آیین حضور داشته باشند.

نهم دی ماه در تقویم جمهوری اسلامی به نام روز میثاق امت با ولایت و از نهم تا ۱۹ دی ماه به نام دهه بصیرت نامگذاری شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =