فرماندار بابل: تردید در سلامت انتخابات ظلم به انقلاب است

ساری - ایرنا - فرماندار بابل گفت: تردید در سلامت انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ظلم و جفا در حق جمهوری اسلامی ایران است .

قربانعلی ولی زاده بورا صبح امروز یکشنبه در نشست خبری افزود: جمهوری اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته ثابت کرد که انتخابات سالم برگزار می‌کند و تردید در سلامت انتخابات پیش رو  ظلم و جفا در حق نظام است .

 وی گفت : در ادوار گذشته در دولت اصولگرا جریان اصلاح طلبی اکثریت آرا را کسب کرد و بر عکس آن هم صادق است که در دولت اصلاح طلب جریان اصولگرایی توانست اکثریت آرا را کسب کند که این نشان از سلامت انتخابات در نظام است .

فرماندار بابل افزود: حضور پرشور داوطلبان برای نامزدی نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بابل نشان از جمهوریت نظام و اعتماد است که برگزار کنندگان انتخابات پیش رو به عوامل اجرایی و نظارتی دارند .

وی گفت:  بابل با ۷۴ ثبت نامی برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی رتبه نخست شهرهای مازندران را دارد که از این تعداد سه خانم و بقیه  مرد هستند.

او افزود: در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نسبت به دوره گذشته مجلس ۴۰ درصد افزایش ثبت‌نامی در بابل داشتیم که تمامی جریان های سیاسی حضور دارند .

 فرماندار بابل گفت: آن چیزی که در بررسی صلاحیت‌ها و برگزاری انتخابات مد نظر است اجرای قانون می‌باشد و به هیچ عنوان برای دنیای فرد یا جریان های سیاسی آخرت خود را خراب نمی‌کنیم .

 وی افزود:  امنیت و سلامت انتخابات ، ایجاد رقابت و فراهم کردن زمینه برای مشارکت حداکثری مردم مهمترین دغدغه برگزار کنندگان انتخابات است که با همکاری و تعامل عوامل اجرایی و نظارتی این امر محقق می شود .

فرماندار بابل از رسانه‌ها خواست با معرفی شاخص های لازم  زمینه حضور مردم و انتخاب درست را برای آنها فراهم کنند .

شهرستان ۵۳۶ هزار نفری بابل دارای هفت شهر و شش بخش می باشد که دو نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =