۱۷ آذر ۱۳۹۸،‏ ۹:۳۱
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 83585300
۰ نفر

برچسب‌ها

احداث ۱۷ پروژه فضای سبز در محلات محروم کرج

کرج - ایرنا - رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت که احداث ۱۷ بوستان و پروژه فضای سبز در مناطق کم برخوردار این کلانشهر در دست اقدام و تکمیل است.

 به گزارش روز یکشنبه مرکز اطلاع رسانی سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری کرج ، پیمان بضاعتی پور  اظهار داشت: احداث پارک سه و نیم هکتاری در محله اخترآباد ، پارک ۱۰ هکتاری شهر دانایی در بلوار شهید ایرانی منطقه پنج کرج و پارک مادران شهید در کیانمهر  از جمله پروژه های در دست اقدام مناطق کم برخوردار کرج است .

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج ایجاد باند سبز و جنگلکاری پیرامونی شهر، بهسازی نمای ساختمانی و پیاده‌راه‌سازی میدان و حاشیه شرقی رودخانه کرج، احداث پارک ملی ایران کوچک و پروژه ۱۷ و نیم هکتاری پارک حیات وحش کرج  را از دیگر پروژه ها برشمرد.

بضاعتی پور،  اجرای  آبخیزداری در ارتفاعات عظیمیه، باغستان و نهر دلمبر را از دیگر پروژه های فعال سازمان سیما ،منظر و فضای سبز کرج بیان کرد و افزود: کرج بیش از هر کاربری دیگر به فضای سبز و پارک نیاز دارد و در برنامه ریزی شهری احداث بوستان ها  و توسعه فضای های سبز برای گذران اوقات فراغت شهروندان و بهبود شرایط زیست محیطی دراولویت است .

کلانشهر کرج ۲۵۰ بوستان تفریحی بزرگ و کوچک دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =