مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه‌ای «ابوذر» سیستان و بلوچستان تمدید شد

زاهدان- ایرنا- رییس بسیج رسانه سیستان و بلوچستان گفت: مهلت ارسال آثار به پنجمین جشنواره رسانه‌ای «ابوذر» در این استان با توجه به قطعی اینترنت در روزهای اخیر تا پایان آذر تمدید شد.

سرهنگ پاسدار یوسف‌ علی‌بیگی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پنجمین جشنواره رسانه‌ای«ابوذر» سیستان و بلوچستان در بخش‌های عکس، یادداشت و مقاله، خبر، گزارش، مصاحبه، تیتر و موشن‌گرافی برگزار می‌شود.

وی محورهای ویژه این جشنواره را وحدت و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی عنوان کرد و ادامه داد: مقاومت و دفاع مقدس، مسائل صنفی خبرنگاران، بصیرت و دشمن ‌شناسی، اقتصاد مقاومتی، رونق تولید، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، خدمات اجتماعی و محرومیت زدایی، بسیج و حوزه‌های اقدام، موضوعات آزاد اجتماعی و دستاوردهای انقلاب اسلامی از دیگر محورهای این جشنواره است.

رییس بسیج رسانه سیستان و بلوچستان بیان کرد: سال ۹۵، ۷۰ اثر به این جشنواره ارسال، سال ۹۶، ۲۰۰ اثر، سال ۹۷، ۴۵۰ اثر و امسال پیش‌بینی می‌شود بیش‌از ۸۰۰ اثر به این جشنواره ارسال خواهد شد.

وی افزود: هر نفر می‌تواند در هر بخش سه اثر از آثار منتشر شده در یک سال گذشته خود را در قالب‌های مختلف به این جشنواره ارسال کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =