سپاه به مناطق محروم گرگان خدمات اجتماعی ارایه می‌دهد

گرگان - ایرنا - فرمانده سپاه نینوای گلستان با اشاره به وجود برخی عقب ماندگی‌ها در مناطق حاشیه‌ای و محروم گرگان گفت: با مشارکت سپاه و همراهی مدیریت شهری، ارایه خدمات اجتماعی در این مناطق بهبود می یابد.

به گزارش روز یکشنبه شورای شهر گرگان، سردار حسین معروفی در جلسه شورای شهر گرگان اظهار داشت: در صورت تامین زمین در محلات اوزینه و انجیراب، سپاه آمادگی دارد کمتر از یکسال در این محلات سالن ورزشی مناسب احداث کند.

وی با تاکید بر ضرورت اجرای طرح های فرهنگی در مناطق حاشیه ای شهر گفت باید مباحث فرهنگی مورد توجه بیشتر قرار بگیرد چرا که غفلت از آن آسیب های زیادی برای کشور به همراه خواهد داشت.

 فرمانده سپاه نینوای گلستان افزود: خدمات اجتماعی و مدیریت شهری متعلق به صنف و گروه خاصی نیست و همه اقشار باید از آن بهرمند باشند. 

سردار معروفی اظهار داشت: خدمات اجتماعی با ایجاد امید در مردم، پایداری امنیت را ارتقا می دهد که باید بیش از پیش برای گسترش ارایه امکانات و خدمات به همه مناطق شهری از جمله حاشیه شهرها تلاش کرد.

وی با اشاره به اصلاح قیمت بنزین و اتفاقات ناشی پس از آن گفت : برخی عوامل پیاده نظام دشمن همچنان مشغول تلاش برای ایجاد ناامنی در کشور هستند که نباید اجازه خودنمایی به آنان داد.

وی گفت: در جلسه ستاد تنظیم بازار گلستان اعلام کردیم که در صورت تقاضای سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، نیروهای بسیجی و سپاهی آماده همکاری برای کنترل قیمت بازار هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha