استاندار  ایلام: خدمت بی‌منت به مردم قدم گذاشتن در مسیر شهداست

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفتار و رفتار شهدا را چراغ راه سعادت دنیوی و اخروی عنوان کرد و گفت: منش و گفتار شهدا باید الگوی مسوولان باشد و خدمت بی‌منت به مردم و رسیدگی به امور آنان قدم گذاشتن در مسیر شهداست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، عصر روز شنبه ۱۶ آذرماه قاسم سلیمانی دشتکی به مناسبت روز دانشجو به دیدار خانواده‌های شهید دانشجو عبدالهادی مهدی‌زاده و حمید زرگوشی رفت و نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

استاندار ایلام در این دیدارها آرامش و اقتدار امروز کشور را مدیون خون شهدا دانست و تاکید کرد: برنامه‌ریزی شده است همه مسوولان استان سعادت حضور در کنار خانواده معظم شهدا را داشته باشند.

سلیمانی‌دشتکی افزود: شاید این خانواده‌ها نیازی به حضور ما نداشته باشند اما این ما هستیم که برای پیدا کردن راه و مسیر درست و درس گرفتن نیازمند آنها هستیم.

وی یادآور شد: وظیفه ما مسوولان است که در این بازدیدها به وضعیت خانواده معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران رسیدگی کنیم.

استاندار ایلام کشور را مدیون مردم ایلام دانست و گفت: در طول هشت سال دفاع مقدس این مردم سلحشور در دفاع از آب و خاک و کیان ایران اسلامی کم نگذاشتند و با تقدیم بیش از سه هزار شهید و ۱۲ هزار جانباز نام خود را بر تارک این مرز و بوم جادوانه کردند.

سلیمانی دشتکی افزود: از آنجایی که در طول هشت سال جنگ تحمیلی عملا امکان توسعه برای این دیار نبود، امروز کشور و دولت وظیفه دارد عقب افتادگی آن دوران را جبران کند.

وی تاکید کرد: یکی از بزرگترین افتخارات من در دوران زندگی و طول خدمتم نزدیک بودن به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =