البرز آمادگی برگزاری انتخابات الکترونیکی را دارد

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: این استان آمادگی برگزاری انتخابات الکترونیکی را دارد و در این زمینه منتظر نظر شورای نگهبان و وزارت کشور هستیم.

عزیزاله شهبازی شنبه شب در جمع خبرنگاران پس از اعلام آخرین آمار داوطلبان ثبت نام شده برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در استان البرز افزود:  در انتخابات پیش رو تمام گرایش ها در چارچوب نظام اسلامی به دنبال سرافرازی ایران هستند.
وی ادامه داد: به طور یقین میزان مشارکت به رغم فشارهای دشمنان در انتخابات پیش رو مجلس بالا خواهد بود.
شهبازی گفت: ‌در استان البرز براساس روز شمار انتخابات مجریان انتخاباتی اقدامات موثر را داشتند و هیات های اجرایی مسوول برگزاری انتخابات سالم هستند.

استاندار البرز اظهار داشت : براین اساس هیات های اجرایی انتخابات آنچه رییس جمهوری اعلام کرده به عنوان راهبرد دانسته و با بی طرفی کامل در اجرای انتخابات حضور دارند.

وی خاطرنشان کرد: ۱۴ حوزه انتخابیه شامل ۲ حوزه انتخابیه اصلی و حوزه های انتخابیه فرعی در شهرها و بخش های استان البرز داریم .

استاندار البرز گفت: یک حوزه برای برادران آشوری و کلدانی در فرمانداری فردیس داریم و هیات های اجرایی با تعامل کامل براساس تقویم انتخاباتی فعالیت ها را انجام می دهند.

وی از حضور نماینده ولی فقیه دراستان البرز، رئیس کل دادگستری و سایر مسوولان دستگاه های اجرایی  برای بازدید از حوزه انتخابیه کرج قدردانی کرد.

شهبازی گفت: این حضور بیانگر تعامل و هم افزایی در استان البرز بود و انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دراستان البرز در اتاقی شیشه ای برگزار می شود.

وی تاکید کرد: اجازه سیاه نمایی و ایجاد ناامیدی برای مردم را نخواهیم داد و در تلاش هستیم تا در فضایی پر از امید انتخابات را برگزار کنیم .

استاندار البرز با اشاره به اینکه در ادوار گذشته مشکلات بسیاری را پشت سرگذاشته ایم افزود: در دورانی که رشد اقتصادی کشور منفی بود به رغم تمام توطئه ها علیه نظام اسلامی با تدبیر و بلند همتی توانستیم در مسیر رشد و پیشرفت قرار گیریم .

شهبازی با اشاره به مراکز تحقیقاتی و پژوهشی فعال در استان البرز اضافه کرد:  در این استان مراکز دانش بنیان و دانشگاه های موفقی را شاهد هستیم که باید از این فرصت هرچه بیشتر بهره برد.

ضرورت اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی  

وی یادآور شد: امروز تهدیدها و تحریم ها با پیاده کردن طرح های اقتصاد مقاومتی به فرصت تبدیل شده است.

استاندار البرز افزود: موفقیت های قابل توجهی را در بخش های علمی شاهد بودیم بنابراین در انتخابات پیش رو با همراهی اصحاب رسانه به دنبال گذراندن میزان مشارکت مردم از مرز ۸۰ درصد هستیم که آرزوی مقام معظم رهبری و همه ملت ایران اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: مردم البرز در دوم اسفندماه افرادی را با علم و آگاهی انتخاب می کنند که صاحب دانش باشند و چهار سال نهاد قانون گذاری مجلس را به افرادی معقول که بسترها را برای پیشرفت فراهم کنند خواهند سپرد.

استاندار البرز تاکید کرد: از همراهی تمام رسانه ها در عرصه های مختلف قدردانی می شود چراکه هم افزایی اصحاب رسانه حتی بیان نقدهای آنان سبب اعتماد به نفس در مسوولان می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =