توضیحات کالدرون در جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس

تهران- ایرنا- سرمربی و سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در جلسه هیات مدیره باشگاه شرکت کردند و درباره وضعیت تیم گزارش دادند.

ظهر امروز مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با سرپرست و سرمربی تیم جلسه‌ای داشت و پس از آن نیز از آنها برای حضور در جلسه هیات مدیره نیز دعوت کرد. در آغاز این نشست، هیات مدیره و مدیر عامل حمایت خود را از سرمربی و کادر فنی اعلام کردند و از تلاش‌های کالدرون، پیروانی و دیگر اعضای کادر فنی و بازیکنان تقدیر و تشکر کردند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نیز در این جلسه به اتفاق خواکین گیل از طریق نمایشگر گزارش ویژه‌ای را ارائه کرد و طبق داده‌ها و آمارها و همچنین تصاویر درباره وضعیت فنی تیم و همچنین لیگ ایران و رقبا مطالب و موضوعات مهمی را مطرح کرد.

کالدرون  درباره مالکیت توپ، دوندگی، شوت‌زنی، فاز دفاعی و حمله و وضعیت تیم طبق آمارها و تصاویر گزارش ویژه‌ای داد و درباره برنامه‌هایش برای آینده تیم نیز صحبت و از تلاش شاگردانش در بازی مقابل ذوب آهن تقدیر کرد.

در ادامه برخی اعضای هیات مدیره درباره مسائل مدنظر سوالاتی را از کالدرون و پیروانی پرسیدند و آنها پاسخگوی مسائل مطرح شده بودند.

در ادامه این جلسه که با حضور مدیر عامل و هیات مدیره برگزار شد درباره مسائل مربوط به امور کلان باشگاه از جمله برنامه‌های اقتصادی انجام شده بحث و تبادل نظر شد و در بخشی از جلسه نیز حسین قدوسی مدیر روابط عمومی و مشاور مدیر عامل باشگاه گزارشی را به اعضا ارائه کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =