افزایش ۱۵ درصدی شمار داوطلبان انتخاباتی در البرز

کرج - ایرنا- تعداد داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در البرز براساس اعلام رییس ستاد انتخابات این استان ۱۵ درصد افزایش یافت.

 نورمحمد فردی شنبه شب در  بازدید از سایت ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی( مرکز حوزه انتخابیه فرمانداری کرج، فردیس و اشتهارد) افزود: این آمار بر اساس آخرین ساعات ثبت نام از کاندیداهای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی است که نتایج قطعی آن تا ساعتی پس از مهلت قانونی به سمع و نظر مردم خواهد رسید.

وی ادامه داد: تاکنون ۳۳۲ نفر نسبت به ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اقدام کرده اند که از این تعداد ۲۸۷ نفر از کرج و ۴۴ نفر از ساوجبلاغ هستند.

وی میانگین سنی ثبت نام شدگان را بین ۳۰ تا ۵۰ سال عنوان کرد و یادآور شد: بخش قابل توجهی از این افراد کارمند هستند و مابقی از مشاغل ویگر هستند.

رییس ستاد انتخابات استان اعلام نتایج نهایی را به ساعاتی دیگر موکول کرد و گفت: در جلسه امشب در محل استانداری آمار نهایی ثبت نام شدگان اعلام خواهد شد.

 بر اساس روز شمار انتخابات از فردا به مدت ۱۰ روز روند بررسی صلاحیت ثبت نام شوندگان از سوی هیات های اجرایی و نظارت بررسی و تا ۲۷ آدرماه نتایج اعلام خواهد شد.

استان البرز با ۶ شهرستان و حدود سه میلیون نفر  دارای ۲ حوزه انتخابیه شامل کرج ، اشتهارد و فردیس و  حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان  است. از استان البرز سه نماینده به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که در اسفندماه سال جاری برگزار می شود، راه می یابند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =