تعالی کشور مدیون اتکا به دانش بومی دانشجویان متعهد است  

یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز شنبه با صدور پیامی به مناسبت ۱۶ آذرماه روز دانشجو، گفت: تعالی این مرزوبوم در سال های اخیر مدیون روحیه خودباوری، غرور ملی، بنیه علمی و اتکا به دانش بومی دانشجویان متعهدی است که با سلاح علم و ایمان و تکیه بر اراده قله‌ های عزت و افتخار را نشانه رفته ‌اند.

در پیام حسین کلانتری که نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: ۱۶ آذرماه سالروز خلق حماسه‌ های تاریخی است که همه ساله شاهد بزرگداشت آن از سوی دانشجویان کشور و کهگیلویه و بویراحمد هستیم.

در ادامه این پیام بیان شده است: استکبارستیزی، آرمان ‌خواهی، ازخودگذشتگی و حفظ روحیه انقلابی در سالروز ۱۶ آذرماه یک تجسم عینیت یافته است.

در این پیام عنوان شده است: تاریخ پرحادثه ایران اسلامی برگ زرینی دارد که جز با جانفشانی دانشجویان و جوانان متعهد، آگاه و فداکار افتخار تاریخی آن خلق و ثبت نمی شود.

در ادامه این پیام آمده است: ۱۶ آذرماه در حقیقت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو و پاسداشت تلاش‌ های مجدانه همه‌ دانشجویان فهیم و فرهیخته این سرزمین کهن است که با برافراشتن پرچم عزت و افتخار ایران اسلامی و تسخیر خاکریزهای علم‌ آموزی و رساندن کشور به اوج قله ‌های خودکفایی و اقتدار گامی استوار در راستای توسعه همه جانبه ایران برمی ‌دارند.

در پایان این پیام بیان شده است: این روز بزرگ و تاریخی را به همه دانشجویان ایران اسلامی و به ویژه دانشجویان فهیم دانشگاه‌ ها و مراکز آموزش عالی کهگیلویه و بویراحمد تبریک گفته و امیدوارم در فتح قله‌ های علم، عزت و اقتدار بیش از پیش موفق و مؤید باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =