تیم هندبال پرسپولیس بهبهان برابر نفت امیدیه به برتری رسید

اهواز - ایرنا - رییس هیات هندبال خوزستان گفت: تیم پرسپولیس بهبهان در چارچوب رقابت‌های لیگ دسته یک هندبال کشور برابر نفت امیدیه به برتری رسید.

سروش کجبافی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: از هفته دوم لیگ دسته یک هندبال آقایان ۱۶ آذر دیدار بین تیم های پرسپولیس بهبهان و نفت امیدیه در شهرستان بهبهان برگزار شد.

وی افزود: این دیدار که با استقبال پرشور هواداران همراه بود با برتری ۲۷ بر ۲۰ تیم پرسپولیس بهبهان به پایان رسید.

رییس هیات هندبال خوزستان با بیان اینکه ۱۶ تیم در این رقابت ها حضور دارند که در نهایت ۲ تیم برتر راهی لیگ برتر می شوند گفت: خوزستان با سه نماینده در این رقابت ها حضور دارد که امیدواریم یکی از آنها جواز حضور در لیگ برتر را دریافت کنند.

وی گفت: تیم هیات اهواز دیگر تیم حاضر در مسابقات است که در دیدار این هفته برابر تیم هیات بوشهر مغلوب شد. 

کجبافی با بیان اینکه هندبال خوزستان به روزهای اوج خود برگشته و تیم های استان در رده های پایه عملکرد درخشانی در مسابقات کشوری داشتند افزود: تیم نوجوانان خوزستان در رقابت های قهرمانی کشور به عنوان قهرمانی رسید؛ همچنین نمایندگان بهبهان در مسابقات منطقه هفت و هشت کشور مقام های اول و دوم را به خود اختصاص دادند.

وی افزود: بنا داریم با فعالیت هیات های شهرستانی، هندبال را در کل خوزستان گسترش دهیم و سال آینده با یک تیم قدرتمند در مسابقات لیگ برتر آقایان و بانوان حاضر شویم. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =