۱۶ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۳۹
کد خبرنگار: 957
کد خبر: 83584879
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار کردستان بر اتمام ساخت سالن ۶ هزار نفری سنندج تاکید کرد

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان بر اتمام هر چه زودتر عملیات احداث سالن ورزشی ۶ هزار نفری ۲۲ گولان سنندج تاکید کرد و گفت: این پروژە باید در کمترین زمان ممکن بە بهرەبرداری برسد.

بهمن مرادنیا عصر شنبه در جلسه‌ بررسی آخرین وضعیت و پیشرفت فیزیکی ساخت سالن ۶ هزار نفری سنندج با حضور مدیران دستگاه‌های خدمات‌رسان، نماینده ساخت اماکن ورزشی و پیمانکار پروژه اظهار داشت: طی ۲ سال گذشته بارها از این پروژه بازدید و تلاش شده که مشکلات آن برطرف شود اما این مهم تحقق نیافته است.

وی اضافه کرد: ساخت این سالن ورزشی به عهده وزارت ورزش و جوانان است ولی بیشتر پیگیری‌ها توسط دستگاه‌های استان انجام می‌شود که این مساله قابل قبول نیست.

استاندار کردستان با بیان اینکه مصمم هستیم این پروژه را در کمترین زمان به اتمام برسانیم، همه دستگاه‌های مرتبط را به تلاش شبانه روزی فراخواند و افزود: تاخیر مدام در اتمام این سالن پذیرفتنی نیست و این امر در میان مردم بازتاب منفی دارد.

مرادنیا تاکید کرد: با تامین اعتبار مورد نیاز تا پایان آذرماە سال جاری بخش بزرگی از کارهای مربوط بە پروژە انجام خواهد شد و امیدواریم در آیندە‌ای بسیار نزدیک شاهد افتتاح و بهرە برداری از سالن ورزشی ۶ هزار نفری گولان سنندج باشیم.

 این طرح هم اکنون  ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و ۳۴۰ میلیارد ریال از ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز آن هزینه شده و اتمام آن  ۲۴۰ میلیارد ریال دیگر نیاز دارد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =