وزیر کشور: ساعت ثبت نام تمدید نمی‌شود

تهران- ایرنا- وزیر کشور گفت: ساعت ثبت نام برای انتخابات مجلس تمدید نمی شود و درهای ستادهای انتخاباتی در ساعت ۱۸ بسته شد.

عبدالرضا رحمانی فضلی عصر شنبه در حاشیه بازدید از ستاد انتخاباتی تهران افزود: اعلام کرده ایم که راس ساعت ۶ عصر در ستادهای انتخاباتی بسته شود و ثبت نام افراد داخل حوزه حوزه تا ۱۲ شب ادامه دارد.

وی یادآورشد: امیدوارم با همین هماهنگی و یکدلی که در روند ثبت نام بود مراحل بعدی انتخابات برگزار شود تا انتخابات با شکوهی داشته باشیم.

رحمانی فضلی مجموع آمار کل کشور تا ساعت ۱۸ امروز را بیش از ۱۴ هزار نفر اعلام و اضافه کرد: تا این ساعت این تعداد نسبت به دوره قبل که ۱۲ هزار نفر بود دو هزار نفر افزایش نشان می دهد.

وزیر کشور گفت: این تعداد در حوزه انتخابیه تهران به ۲ هزار و ۷۲۲ نفر می رسد.

وی در خصوص حضور مردم در پای صندوق های رای خاطرنشان کرد: وقتی می گوییم مردم, با ۸۰ میلیون جمعیت ایران مواجهیم, ملتی که. با وجود نقد و اعتراض اهل تفکیک مساله هستند.

رحمانی فضلی ادامه داد: مردم می دانند که به دست خود می توانند مشکلات را برطرف کنند و با شعور خود حتما در این مرحله هم برای آنکه از اختیار خود استفاده کنند و تاثیرگذار باشند حضور خوبی خواهند داشت.

وزیر کشور گفت: پیش از شروع ثبت نام ها نیز از من در خصوص استقبال از ثبت نام ها سوال شد و همین جواب را دادم و اکنون شاهد استقبال داوطلبان هستیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =