امام جمعه ملایر: بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات بدون حب و بغض باشد

همدان_ ایرنا_ امام جمعه ملایر گفت: بررسی صلاحیت‌های داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط هیات‌های اجرایی و نظارت بدون حب و بغض باشد و امانت‌داری در این روند رعایت شود.

حجت الاسلام محمدباقر برقراری روز شنبه در بازدید از ستاد انتخابات شهرستان ملایر افزود: هیات‌های اجرایی و نظارت نباید اجازه دهند نکات گفته شده درباره پرونده داوطلبان به بیرون راه پیدا کند، چراکه آبروی داوطلبان امانت است.

وی تاکید کرد: همانگونه که داوطلبان احساس تکلیف کردند و به میدان آمدند، هیات‌های اجرایی و نظارت نیز به تکلیف خود با حفظ همه جوانب و در چارچوب قانون عمل کنند.

امام جمعه ملایر حضور داوطلبان انتخابات مجلس را غیر قابل توصیف خواند و این حضور را نشان از برگزاری انتخاباتی پرشور با حضور تمامی سلایق دانست.

حجت الاسلام برقراری با بیان اینکه طبق بیانات امام خمینی(ره) مجلس در راس امور است بیان کرد: مجلس جایگاه قانونی رفیع و حیاتی دارد و سرنوشت ساز است و قوانینی که تصویب می کند، برآمده از دین اسلام است.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی خاستگاه مردمی است گفت: نظام جمهوری اسلامی امروز خار چشم دشمنان است و تمام تلاش خود را برای از بین بردن نظام اسلامی به کار گرفتند.

شایسته سالاری در راس انتخاب فرد اصلح باشد

بازدید امام جمعه ملایر از ستاد انتخابات

امام جمعه ملایر تاکید کرد: می‌طلبد نمایندگان مجلس شورای اسلامی انقلابی و ولایی باشند و معتقد به این امر باشند که تنها راه نجات کشور پیروی از رهبر معظم انقلاب است و با همین رویکرد وارد عرصه انتخاباتی شوند.

حجت الاسلام برقراری بیان کرد: کسانی که می‌خواهند عهده دار مسوولیت شوند، باید صلاحیتشان برای نمایندگی مجلس احراز شود و نمایندگانی که انتخاب می‌شوند، چکیده درک، شعور و فهم ۳۰۰ هزار نفر جمعیت این شهرستان هستند.

وی ادامه داد: مردم هم باید بدون حب و بغض رای دهند و شایسته‌سالاری افراد را در سرلوحه کاری خود قرار دهند.

امام جمعه ملایر توانایی داوطلبان در حل مسائل و مشکلات مردم، مسائل اقتصادی و دغدغه آینده جوانان را از موارد با اهمیت در انتخاب فرد اصلح دانست و تاکید کرد: مردم باید انتخاب اصلح را در این دوره از انتخابات رقم بزنند و بهترین، سالم‌ترین و جامع‌ترین انتخابات را داشته باشیم.

شهرستان ملایر ۲ نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =