حضرتی: شورای نگهبان در انتخابات با سعه صدر بیشتری برخورد کند

تهرا - ایرنا - قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: امیدوارم شورای نگهبان در انتخابات پیش رو با سعه صدر بیشتری برخورد کرده و در رویه‌های خود تجدید نظر کند.

«الیاس حضرتی» قائم مقام حزب اعتماد ملی و رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی که برای ثبت نامدر انتخابات مجلس شورای اسلامی در ستاد انتخابات حضور یافته بود، ‌درباره حضور اصلاح طلبان در انتخابات گفت: تا آنجایی که من اطلاع دارم تعداد مناسبی از اصلاح طلبان به عنوان نامزد در انتخابات شرکت کردهاند و هرچند تعداد دقیق آنها را فعلا نمی‌دانم ولی به هر حال اگر نفرات اصلی ما بتوانند از فیلتر شورای نگهبان عبور کنند، که خواهند کرد، حتما با لیستی واحد در انتخابات شرکت خواهیم داد.

وی درباره سامانه سرا و احتمال استفاده اعضای حزب اعتماد ملی از این سامانه نیز گفت: من خبر ندارم که فعلا سامانه سرا در چه شرایطی است، اما اگر قرار باشد شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان این سامانه را به عنوان طرح نهایی خود اعلام کند، ما با این شورا هماهنگ هستیم و قطعا در آن مشارکت خواهیم کرد.

 عضو فراکسیون امید خاطر نشان کرد: امیدوارم با توجه با شرایط خاص کشور،  شورای نگهبان در انتخابات پیش رو با سعه صدر بیشتری برخورد کرده و در رویه‌های گذشته خود تجدید نظر کند. چرا که چهره های شریفی که می‌خواهند میدان خدمتی پیدا کنند، چه در جریان اصلاحات، چه اصولگرایی و چه مستقلین باید بتوانند در این میدان رقابت حضور یابند و مردم در نهایت تعیین کننده افراد حاضر در مجلس باشند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =