۱۶ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۰۳
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83584689
۰ نفر

برچسب‌ها

مسئولان با تکیه به جوانان بر تهدید فرهنگی دشمن غلبه کنند

یزد- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: مسئولان نظام باید با تکیه به جوانان مومن و انقلابی بر مسائل و مشکلات به خصوص تهدید نرم فرهنگی دشمنان غلبه کنند.

آیت‌الله محمدرضا ناصری، روز شنبه در دیدار جمعی از مسئولان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی(ره) افزود: اگر به توان جوانان تکیه کنیم به یاری خدا در آینده‌ای نزدیک به حدی از پیشرفت می‌رسیم که دشمن چاره‌ای جز عقب‌نشینی نخواهد داشت.

وی ادامه داد: دشمنان  سعی دارند که ایران اسلامی مقتدر را از رسیدن به پیشرفت باز دارند بنابراین باید با برنامه‌ریزی ، تلاش جدی، ارزش نهادن به جوانان و ایجاد زمیته برای حضور آنها در برابر توطئه‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا ایستادگی کنیم .

امام جمعه یزد اظهار داشت: با درایت و هدایت‌های مقام معظم رهبری و با تکیه بر جوانان در برخی از عرصه‌ها از جمله هسته‌ای، پزشکی و نانو پیشرفت بسیار خوبی در ایران به وجود آمده است.

ناصری بیان داشت: قطع امید از استکبار جهانی و درآمدن از قیومیت آنها و امید بستن به خدا موضوعی بود که امام خمینی(ره) از ثمرات اصلی انقلاب می‌دانست که ما را به هدف عالی زندگی می‌رساند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: نظام اسلامی برای این مسئله پیاده شد و ما هم در تمام حرکاتمان باید تلاش کنیم که خود و دیگران را به کمال برسانیم و همین موضوع سبب شده که امام (ره) بگویند حفظ انقلاب از اوجب واجبات است.

ناصری گفت: هدف شوم دشمنان این است که ملت‌ها دیگر فکر نکنند  و در این راستا سه موضوع و اصل مهم تدین، تفکر و تعقل را از آموزش در ایران گرفتند.

وی افزود: پس از انقلاب در آموزش و پرورش ما سه اصل تدین، تفکر و تعقل آن گونه که باید و شاید وارد نشد  و باید بیش از گذشته به ارزش‌های دینی و انقلابی توجه شود.

استان یزد با یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۶۸ مرکز آموزش عالی و ۱۰۰ هزار دانشجو دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =