استاندار: آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری عملکرد مطلوبی دارد

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری روز شنبه در دیدار سرزده از آموزش و پرورش این استان و با نظارت مستقیم از روند فعالیت‌های این دستگاه عملکرد این مجموعه را مطلوب ارزیابی کرد.

اقبال عباسی در حاشیه این بازدید سرزده در نشستی با مدیرکل و کارکنان اداره‌کل آموزش و پرورش استان افزود: تصمیم بر این شده است که به صورت متناوب با بازدیدهای سرزده از دستگاه‌های اجرایی استان روند خدمات‌رسانی این دستگاه‌ها از نزدیک بررسی تا چنانچه چالش و کاستی در این خصوص وجود داشته باشد برطرف شود.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش از بزرگترین و موثرترین دستگاه‌های اجرایی به شمار می‌رود که عملکرد منفی و یا مثبت آن می‎تواند اثرات قابل توجهی بر جامعه و به خصوص در آینده کشور داشته باشد.

عباسی با قدردانی از تلاش مسئولان و معلمان فعال در مجموعه آموزش و پرورش استان، تصریح کرد: آموزش و پرورش از اصلی‌ترین ارکان تربیت نیروی انسانی هر جامعه‌ای به شمار می رود که با ارائه آموزش‌های باکیفیت زمینه رشد و توسعه استان را تسهیل می‌کند.

استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: دولت و مسئولان عالی رتبه نظام بر آموزش و پرورش مهارت‌محور تاکید دارند و باور نظام بر این است که در زمینه آموزش و پرورش هرچقدر سرمایه‌گذاری شود در نهایت به توسعه و پیشرفت کشور منجر می‌شود.

در سال تحصیلی جاری ۲۰۶ هزار دانش‌آموز در مقاطع مختلف تحصیلی مشغول تحصیل هستند.

به گزارش ایرنا، روز شنبه به دستور استاندار چهارمحال و بختیاری از تعدادی دستگاه‌های اجرایی استان نظیر صنعت، معدن تجارت، جهاد کشاورزی، بنیاد شهید و امور ایثارگران، آب و فاضلاب شهری، منابع طبیعی، ورزش و جوانان، دامپزشکی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از سوی معاونان و مدیران ستادی استانداری بازدید سرزده به عمل آمد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =