شکیبایی مادران شهدای معزز در وصف نمی‌گنجد

تهران - ایرنا - رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پیامی، درگذشت حاجیه‌خانم «عشرت مینا» مادر شهیدان سرافراز «سید علی‌محمد، سید محمدمهدی و سید محمدجواد فرصتیان» را تسلیت گفت و افزود: صلابت و شکیبایی مادران شهدای معزز در وصف نمی‌گنجد.

به گزارش «ایثار»، در پیام حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی شهیدی آمده است: صلابت و شکیبایی مادران شهدای معزز که فرزندان خویش را در راه رضای پروردگار و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار کردند در وصف نمی‌گنجد و کلمات قادر به ستودن صبر جمیل این بانوان والامقام نیست.
در این پیام تصریح شده است:‌ درگذشت بانوی مؤمنه حاجیه‌خانم «عشرت مینا» مادر گرامی شهیدان معزز «سید علی‌محمد، سید محمدمهدی و سید محمدجواد فرصتیان» را به شما خانواده محترم تسلیت عرض می‌نمایم.
شهیدی افزود:‌ از منظر ادب و ارادت بر ساحت ایمان و مقام صبرشان ادای احترام نموده و از درگاه پروردگار متعال علو مرتبه ربانی برای آن مرحومه مغفوره و بردباری برای بازماندگان مسألت دارم. امید آن‌که به فضل الهی در جوار فرزندان شهیدشان مشمول مقام رضا و قرین رحمت ربوبی گردند.

شهیدان سیدمحمدجواد، سیدمحمدمهدی و سیدعلی محمد فرصتیان به ترتیب در سال‌های 1360، 1361 و 1365 در مناطق کرخه، خرمشهر و فاو به فیض شهادت نائل شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =