رییس انجمن پارا وزنه‌برداری استعفا کرد

تهران- ایرنا- رییس انجمن پاراوزنه‌برداری فدراسیون جانبازان و معلولان با ارسال نامه‌ای به این فدراسیون استعفای خود را از ریاست این انجمن اعلام کرد.

«بابک محمدی» که سکان انجمن پاراوزنه‌برداری فدراسیون جانبازان و معلولین ایران را عهده دار است استعفای خود را به صورت کتبی به این فدراسیون اعلام کرد. او در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تایید این خبر گفت: استعفا را خودم نوشتم و تقدیم فدراسیون کردم هنوز پذیرفته نشده اما از سوی من کار با انجمن پاراوزنه‌برداری فدراسیون به پایان رسیده است.

وی در توضیح چرایی این اقدام عنوان کرد: پس از مسابقات جهانی قزاقستان  که با قهرمانی ایران به پایان رسید صحبت‌هایی درخصوص تغییر کادر فنی صورت گرفت و اصرارهای زیادی شد که این کادرفنی کنونی تغییر کند، اما من نپذیرفتم. باید پاسخگوی عملکرد کادر فنی و ورزشکاران باشم.

تیم ملی وزنه‌برداری ایران در دوره حضور محمدی توانست در مسابقات جهانی قزاقستان که تیرماه برگزار شد، با کسب ۷ مدال رنگارنگ به مقام قهرمانی در بخش مردان دست پیدا کند.

این تیم موفق به کسب ۸ سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو نیز شده است و امیدهای زیادی به درخشش ملی‌پوشان در این بازی‌های وجود دارد.

وی در توضیح استعفای خود آورده است که برخی از بیرون قصد داشتند تا افرادی را به کادر فنی تیم پاروزنه‌برداری ایران اضافه کنند.

وزنه برداری معلولان از امیدهای اصلی کسب ۲ مدال طلا درتوکیو ۲۰۲۰ به شمار می‌رود. در ترکیب این تیم «سیامند رحمان» و «روح‌الله روستمی» ۲ عنوان دار جهان حضور دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =