استاندار : مشکلات اصناف چهارمحال و بختیاری بزودی برطرف می‎شود

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای مدیریت هرچه بهتر بازار و رفع مشکلات و دغدغه‌های فعالان صنفی استان به زودی نشستی با مدیران دستگاه‌های مربوطه برگزار و راهکارهای رفع این مشکلات بررسی می‎شود.

اقبال عباسی روز شنبه در نشست با  فعالان صنفی که در اتاق اصناف شهرکرد برگزار شد، افزود: اصناف در خط مقدم جبهه جنگ اقتصادی قرار دارند و نقش آن‌ها در بی‌اثر کردن تحریم‌ها بسیار مهم است.

وی ادامه داد: اتحاد و همبستگی مردم در شرایط کنونی که کشور با تحریم‌های ظالمانه رژیم سلطه مواجه است، باعث عقب‌نشینی دشمن شده و ضروری است تا این وحدت و انسجام بیش از پیش تقویت شود.

عباسی با اشاره به اعتراضات اخیر کشور و اقدام دشمن برای فتنه‌انگیزی در این اعتراضات در آسیب زدن به نظام، تصریح کرد: هرچه فشارها و تهدیدهای دشمن بیشتر شود، مردم نیز بیشتر به سمت تقویت وحدت و انسجام ملی حرکت می‌کنند و این امر باعث شده روز به روز ثبات سیاسی و اقتصادی در کشور افزایش و مسیر رفع مشکلات هموارتر شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: در شرایط خاص امروز همه ما وظیفه داریم حل مسائل و مشکلات مردم را با جدیت پیگیری و در جهت برآورده کردن انتظارات عمومی حرکت کنیم.

عباسی، با قدردانی از تلاش‌های اصناف در جهت تامین مایحتاج مردم گفت: اصناف و بازاریان تحت هر شرایطی، از سنگر اقتصاد مقاومتی حفاظت کرده‌اند و امید است با استمرار این تلاش‌ها، از شرایط سخت امروز نیز با سربلندی عبور کنیم.

وی با تاکید بر رفع مشکلات بازاریان و اصناف استان، اظهار داشت: در همین راستا در نشستی ظرف یک هفته آینده با حضور نمایندگان اصناف و تعدادی از مدیران مرتبط از جمله امور مالیاتی، بیمه، تعزیرات، صنعت معدن، تجارت و جهاد کشاورزی مشکلات موجود را بررسی و برای رفع آن چاره‌جویی می‎شود.

عباسی افزود: اگر مشکلات در استان قبال رفع بود که در سریع‌ترین زمان ممکن آن را برطرف می‌کنیم اما اگر اختیارات لازم در استان وجود نداشت آن را برای تعیین تکلیف به تهران ارجاع می‎دهیم.

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به ظرفیت‌های استان در راستای رونق کسب و کار، تصریح کرد: چهارمحال و بختیاری استان محرومی نیست بلکه دارای ظرفیت‌های بیشماری در حوزه گردشگری، کشاورزی و دامداری است که می‌تواند در رونق اشتغال موثر واقع شود.

به گزارش ایرنا بیش از ۲۷ هزار واحد صنفی مجوزدار در چهارمحال و بختیاری فعال است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =