قهرمانی دختران ارومیه‌ای در مسابقات کشوری «ژیمناستیک برای همه»

ارومیه- ایرنا- رییس شاخه هنری فدراسیون ژیمناستیک گفت: تیم دختران ارومیه موفق به کسب مدال طلا و مقام قهرمانی مسابقات قهرمانی «ژیمناستیک برای همه» کشور شدند.

نادر مدنی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مسابقات لیگ کشوری «ژیمناستیک برای همه» با حضور یک هزار و ۷۰۰ شرکت کننده در قالب ۵۱ تیم از سراسر کشور به مدت ۲ روز به میزبانی شهر رامسر در استان مازندران برگزار شد.

وی بیان کرد: خانه ژیمناستیک ارومیه، «دوزلی قزلار» ارومیه و ستارگان نقده سه تیم شرکت کننده از آذربایجان‌غربی در این مسابقات بودند.

وی ادامه داد: فهیمه سیدحبشی داور ارومیه‌ای نیز برای امر قضاوت در این دوره از رقابت‌ها حضور داشت.

رییس هیات ژیمناستیک آذربایجان‌غربی گفت: مسابقات «ژیمناستیک برای همه» به صورت جشنواره برگزار می شود و ترکیبی از رشته های ایروبیک، آکروژیم و ژیمناستیک هنری است که نیاز به هماهنگی و انسجام بسیار زیادی دارد.

خرداد امسال نیز سومین مرحله اردوی تیم ملی «ژیمناستیک برای همه» در بخش پسران به میزبانی ارومیه در حالی به میزبانی ارومیه برگزار شد که هشت ورزشکار و یک مربی بومی در ترکیب آن حضور داشتند.

بر اساس ارزیابی عملکرد سال ۹۷ فدراسیون ژیمناستیک از هیات های استانی، هیات آذربایجان‌غربی با کسب یکهزار و ۲۵ امتیاز و رتبه «خیلی خوب» در جمع هیات‌های درجه یک کشور قرار گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =