۱۶ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۹
کد خبرنگار: 1209
کد خبر: 83584257
۰ نفر

برچسب‌ها

سرمربی تیم زاگرس شیراز: پول نرسد، انصراف می‌دهیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال زنان زاگرس شیراز گفت: در صورت ادامه مشکلات مالی تیم، قرارداد بازیکنان را فسخ می‌کنیم و تا پایان هفته از لیگ برتر انصراف می‌دهیم.

«مریم قدرت» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: هنگامی که در لیگ برتر فوتبال این فصل فعالیت خود را آغاز کردیم تمامی مسوولان استان فارس از هیات فوتبال تا اداره تربیت بدنی و شورای شهر قول‌ها و وعده‌های زیادی برای کمک  و حمایت از تیم دادند. متاسفانه در هفته نهم لیگ هستیم و هیچ پرداختی به بازیکنان نداشتیم.

وی افزود: در این هفته با وجود چنین بدقولی‌هایی، هفت نفره وارد زمین شدیم و به مصاف شهرداری بم رفتیم. بسیاری از بازیکنان به نشانه اعتراض در این دیدار حضور نیافتند.

سرمربی تیم زاگرس شیراز ادامه داد: برای برطرف کردن این مشکل با مسوولان صحبت کردیم اما برای آنان اهمیتی ندارد که بازیکنان در چه شرایطی هستند. سه هفته تمرین داشتیم اما به دلیل مشکلات مالی دیدار با ایلام در هفته هفتم لیگ را از دست دادیم. یکماه است که پیگیر مشکلات مالی تیم هستیم.

وی در پاسخ به این پرسش که باشگاه زاگرس حمایت مالی از تیم شما نمی‌کند، گفت: زاگرس باشگاه معمولی است و تنها زمین را در اختیار ما گذاشته اما حمایت مالی ندارد. مدیر تیم نیز از روز آغاز لیگ برتر در حال پیگیری این مشکلات است اما هنوز به جایی نرسیده است.

قدرت یادآور شد: اگر تا پایان هفته وضعیت پرداختی‌ها و مالی تیم مشخص نشود، فسخ قرارداد می‌کنیم و از لیگ برتر انصراف می‌دهیم. هیچ کسی در ورزش استان فارس جوابگو نیست و وضعیت بازیکنان در شیراز هر سال همینگونه هست. به همین دلیل ملی‌پوشان ما در تیم‌های سپاهان و بم بازی می‌کنند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =