۱۶ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۱
کد خبرنگار: 754
کد خبر: 83584254
۰ نفر

برچسب‌ها

غضنفرآبادی: نماینده نباید وامدار سرمایه‌داران باشد

تهران-ایرنا- نماینده ادوار مجلس با تاکید بر شفافیت هزینه‌های انتخاباتی گفت: اگر نماینده‌ای با هزینه دیگران وارد انتخابات شود و وامدار سرمایه داران باشد دیگر نمی‌تواند به مردم توجه کند، بنابراین نباید وامدار کسی باشد.

موسی غضنفرآبادی نماینده ادوار مجلس ظهر شنبه با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور و ثبت‌نام از حوزه انتخابیه بم درباره اولویتهای مجلس یازدهم افزود: در بحث مبارزه با فساد قانونهای روشن، شفاف و بینقصی را باید تصویب کرد، سرمایه گذاری، تولید ملی باید مهمترین برنامههای مجلس آینده باشد.

وی ادامه داد:‌ من با شفافیت هزینه‌های انتخاباتی به شدت موافق هستم، متاسفانه یکی از گرفتاری‌ها این است که مشخص نیست نامزدهای انتخابات چگونه از پس هزینه‌های آن بر می آیند و مشخص نیست که این حجم از پول را که برای انتخابات خرج می‌کنند از کجا آوردند.

نماینده ادوار مجلس خاطرنشان کرد: وقتی عده‌ای از نمایندگان به وسیله هزینه‌های دیگران وارد انتخابات می شوند وامدار سرمایه‌داران می شوند و اگر هم بخواهند نمیتوانند به مردم توجه کنند. ضمن اینکه اگر نماینده‌ای وامدار جریان و یا سرمایه‌داری شود باید فاتحه مجلس انقلابی را خواند.

غضنفرآبادی با انتقاد از مجلس دهم گفت: متاسفانه حاشیه‌های مجلس دهم بسیار زیاد بود. به طوری که اغتشاشاتی که در سال‌های ۹۶-۹۷-۹۸ انجام شد به هیچ وجه حضور مجلس را در این حوادث و بررسی و تصویب موضوعات برون رفت از آن ندیدم. هر چند افراد معدودی در این مجلس اقدامات را بررسی می‌کردند اما تاثیرگذار نبودند.

وی  گفت: اگر مجلس توانمند و قدرتمند و انقلابی باشد به هر وزیری رای نمی‌دهد ضمن اینکه مجلس باید به وزیری که سالم و پاک است، رای دهد تا زیرمجموعه آن هم سالم بوده و فسادانگیز نباشند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha