شمار پزشکان متخصص بیمارستان شاهین‌دژ افزایش یافت

مهاباد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد شاهین‌دژ گفت: با اضافه شدن ۲ پزشک مختصص به مجموعه کادر پزشکی بیمارستان شهید راثی این شهرستان تعداد پزشکان به ۱۲ متخصص افزایش یافت.

سیاوش جبارزاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این پزشکان به منظور ارتقای سطح شاخص‌های سلامت و رضایت‌مندی شهروندان جذب مراکز بهداشتی و درمانی این شهرستان شدند.

وی ادامه داد: در یک ماه گذشته با توجه به نیاز حوزه بهداشتی شاهین‌دژ، یک مختصص قلب و یک مختصص اطفال به کادر پزشکی بیمارستان این شهرستان اضافه شده‌اند.

وی اضافه کرد: یک پزشک مختصص داخلی زنان نیز پیش‌بینی شده‌است تا پیش از پایان امسال جذب شبکه بهداشت و درمان این شهرستان شود. 

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد شاهین‌دژ بیان کرد: بیمارستان شهید راثی این شهرستان هم‌اکنون با ۸۶ تخت فعال در حال خدمات‌رسانی به بیماران است که با اضافه شدن این پزشکان امکان ارایه خدمات بهداشتی و درمانی بیشتری برای شهروندان فراهم خواهد شد.

«جبارزاده» اظهار داشت: در راستای طرح تحول سلامت پروژه توسعه بیمارستان شهید راثی شاهین‌دژ در زمینی با زیربنای چهار هزار مترمربع و در پنج طبقه با ۶۰ تخت بستری و بخش‌های رادیولوژی، سونوگرافی، اتاق عمل، بستری و مراقبت‌های ویژه در حال اجراست.

شهرستان شاهین دژ با بیش از ۹۲ هزار نفر جمعیت در جنوب استان آذربایجان‌غربی قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha