زمینه برگزاری انتخابات سالم و رقابتی در محلات مهیا است

خمین - ایرنا - فرماندار محلات گفت: بسترهای اجرایی، نظارتی و بازرسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان مهیا شده و محلات آمادگی برگزاری انتخابات رقابتی و سالم را دارد.

« حسن قمری » روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مسوولان حوزه‌های انتخابیه شهرستان‌های محلات و دلیجان برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور تلاش می‌کنند.
وی ادامه داد: توجه به قانون در برگزاری این انتخابات از اهمیت ویژه برخورداراست و رعایت این اصل در تمام تصمیم‌گیری‌ها و فرآیندهای انتخاباتی ضروری است.
فرماندار محلات حضور حداکثری مردم در انتخابات را نشانه اقتدار و عزت انقلاب اسلامی بیان کرد و گفت: باید بستر حضور تمای گرایش‌های فکری در انتخابات اسفندماه فراهم شود و به این منظور از تمامی امکانات موجود در این شهرستان استفاده می‌شود.
قمری، صیانت از آرای مردم و عمل به قانون را از وظایف مهم دست اندرکاران برگزاری انتخابات دانست و  خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود تا مسوولان و نهادهای این شهرستان با رعایت اصل بی‌طرفی برای انتخابات پرشور مشارکت کنند.
وی در ادامه با اشاره به هجمه‌های دشمنان انقلاب اظهار داشت: دشمنان نظام تلاش می‌کنند تا با تحریم ظالمانه و فشارهای اقتصادی و روانی ملت سربلند ایران اسلامی را با مشکل روبه‌رو کنند و این در حالی است که مردم  همواره در راه پاسداری از آرمان های انقلاب ایستاده‌اند.
فرماندار محلات تصریح کرد: ملت پرافتخار ایران در اسفند امسال با حضور پرشور در پای صندو ق رای بار دیگر اقتدار و عزت انقلاب اسلامی و نظام را در عرصه های داخلی و بین المللی به نمایش می‌گذارند.
قمری با اشاره به تشکیل هیات اجرایی در محلات گفت: اعضای معتمد اصلی و علی‌البدل یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی این شهرستان انتخاب شدند.
وی ادامه داد: هشت نفر عضو اصلی و پنج نفر عضو علی البدل هستند.
محلات به عنوان حوزه اصلی و دلیجان به‌عنوان حوزه فرعی انتخابات یک کرسی نمایندگی در مجلس دارند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =