۱۶ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۷
کد خبرنگار: 936
کد خبر: 83584081
۰ نفر

برچسب‌ها

چهار انبار کالای قاچاق در اصفهان کشف شد

اصفهان- ایرنا - مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان گفت: با تشدید بازرسی از اصناف و بازار در ۱۰ روز گذشته، چهار باب انبار کالای قاچاق به ارزش تقریبی ۱۴ میلیارد و ۵۱۰ میلیون ریال در این استان کشف شد.

جواد محمدی فشارکی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: انبارهای یاد شده شامل شامپو، مغز تخمه آفتابگردان، افزودنی خوراک دام، تخمه کدو و بادام غلاف‌دار قاچاق است که با تشکیل پرونده تخلفاتی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

وی بیان کرد: در بازرسی مشترک بازرسان مبارزه با قاچاق کالا این مدیریت به همراه پلیس آگاهی از یک دستگاه خودرو در حال تخلیه در باربری در اصفهان، بیش از  هزار شامپوی خارجی به گمان قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال کشف، جمع آوری و برای انجام مراحل قانونی توقیف شد.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان اضافه کرد: همچنین در بازرسی مشترک بازرسان این مدیریت با پلیس آگاهی اصفهان از یک واحد صنفی انبار در اصفهان چهار هزار و ۳۰۰ کیلوگرم تخمه کدو چینی به ارزش یک میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال و ۱۱ هزار و ۷۸۰ کیلو گرم بادام غلاف دار چینی تاریخ گذشته به گمان قاچاق، به ارزش چهار میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال کشف، گردآوری و توقیف شد.

وی تصریح کرد: در بازرسی مشترک بازرسان مبارزه با قاچاق کالا این مدیریت به همراه پلیس آگاهی از یک انبار در اصفهان، ۵۰ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم افزودنی خوراک دام خارجی به گمان قاچاق به ارزش ۶ میلیارد و ۳۷۰ میلیون ریال کشف، جمع آوری و برای انجام مراحل قانونی توقیف شد.

محمدی فشارکی ادامه داد: همچنین در بازرسی مشترک بازرسان این مدیریت با پلیس آگاهی اصفهان از یک واحد صنفی انبار در اصفهان ۸۰۰ کیلوگرم مغز تخمه آفتابگردان خارجی به گمان قاچاق، به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال کشف، گردآوری و توقیف شد.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان گفت: ۳۲۹ بازرس به شکل ثابت و افتخاری کار نظارت و کنترل بر اصناف و بازار استان را برعهده دارند.
نزدیک ۲۵۰ هزار واحد صنفی در استان اصفهان فعالیت دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =