مشارکت حداکثری در انتخابات عامل ناامیدی دشمنان است

مهاباد- ایرنا- مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات عامل یاس و ناامیدی دشمنان و خنثی شدن توطئه‌ها علیه نظام جمهوری اسلامی است.

حجت‌الاسلام محمد داداش‌زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: منبع قدرت ایران حضور حداکثری مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب به خصوص در پای صندوق‌های رای است که مشروعیت و مقبولیت این نظام را نشان می‌دهد.

وی ادامه داد: یکی از امتیازهای مشارکت بالا در انتخابات به رخ کشیدن انسجام ملی ایران در عرصه بین‌المللی و افزایش قدرت چانه‌زنی برای دولت به سود منافع ملی است.

وی اضافه کرد: برای تحقق مشارکت حداکثری همه باید به نوبه خود و در حد توان زمینه را برای حضور بیشتر مردم در انتخابات فراهم کنند تا افراد اصلح‌تری به مجلس شورای اسلامی راه یابند.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه دشمن همیشه به فکر ایجاد ناامنی و ناامیدی در جامعه ایرانی است، تاکید کرد: انتخابات فرصتی است که یکپارچگی خود را دوباره به جامعه جهانی نشان دهیم چون نتیجه این حماسه پیروزی برای آحاد ملت است.

وی اظهار داشت: ستادهای انتخاباتی نامزدهای مختلف نیز باید با هدف ایجاد موج مشارکت مردم، معرفی نامزدها، جلب آرا و ایجاد شور و نشاط انتخاباتی فعالیت کنند تا با مشارکت فراگیر آحاد جامعه در این رویداد سیاسی، امنیت ملی کشور تضمین شود.

«حجت‌الاسلام داداش‌زاده» رعایت مقررات توسط تمام عوامل برگزاری انتخابات در جلب مشارکت حداکثری مردم را امری حیاتی دانست و افزود: عمل به قانون انتخابات به صورت دقیق جزو اساسی‌ترین وظایف کسانی است که در این موضوع مسوولیت دارند.

فرآیند ثبت‌نام داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی از روز یکشنبه هفته گذشته آغاز شده‌است و تا بعدازظهر امروز /شنبه/ ادامه دارد.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز دوم اسفند سال جاری برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =