۶ آزادکار ایران در جام آلانز به روی تشک می روند

تهران- ایرنا- قرعه کشی رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام آلانز روسیه مشخص شد که امروز- شنبه ۶ نماینده از ایران به روی تشک می روند.

این رقابت ها رقابت به مدت ۲ روز در ولادی قفقاز روسیه برگزار می شود که در وزن ۵۷ کیلوگرم «علیرضا سرلک» در دور نخست به مصاف عظمت توسکایف از روسیه می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان احمد ادریس اف از روسیه و گاریک بارسقیان از ارمنستان مبارزه م یکند. در این وزن ۳۰ کشتی گیر حضور دارند.

«مجید داستان» در وزن ۶۱ کیلوگرم پس از استراحت در دور اول در دور دوم با روستم کاراخانوف از روسیه مبارزه می کند و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان تامخیرلان کارایف و زلیمخان اباکاروف از روسیه می رود. در این وزن ۲۲ نفر شرکت کرده اند.

«امیرمحمد یزدانی»در ۶۵ کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان مسلم سایدلایف و بخان گویگریف از روسیه می رود. مسابقات این وزن با حضور ۳۱ نفر برگزار می شود.

«محمدجواد ابراهیمی» در ۹۲ کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با بابولی سولویف از روسیه کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور سوم به مصاف برنده کشتی میان اصلان بک سوتیف و گورام چرتکویف از روسیه می رود. در این وزن ۱۷ نفر حضور دارند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم «عباس فروتن» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف  احمد باتایف از روسیه می رود و در صورت شکست این کشتی گیر در دور سوم با برنده آزرت شوگنوف از روسیه و الیزبار اودیکادزه از گرجستان کشتی می گیرد. در این وزن ۲۰ نفر حضور دارند.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم «امیرحسین زارع» پس از استراحت در دور اول در دور دوم با حسن بای رحیم اف از ازبکستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم به مصاف برنده کشتی میان پاول کریستوف و آتساماز تبلویف از روسیه می رود. در این وزن ۱۷ نفر شرکت کردند.

بر اساس برنامه این رقابت ها، مسابقات مقدماتی تا مشخص شدن نفرات راه یافته به دیدار فینال امروز (شنبه) و مسابقات شانس مجدد، رده بندی و فینال نیز فردا (یکشنبه) برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =